Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Search google

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Valentynus

Valentynus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 21.12.2004
Am si eu o pagina si de cateva zile cand dau search pe google dupa un anumit termen(acelasi) imi gaseste pagina ba pe primele locuri ba pe a opta pagina din google, la interval de cateva ore , se tot joaca..ba prima pagina, ba a opta

Ce inseamna asta?

#2
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Inseamna sa ai rabdare si cauta sa ai cat mai multe ibl-uri de pe siteuri cu multe pagini indexate si cu PR cat mai mare cu putinta.

#3
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
google nu mai foloseste PR.

#4
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Ba e, a fost reactivat :D

#5
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005

Quote

google nu mai foloseste PR.

Nu a fost niciodata vorba ca o sa fie dat afara din algoritm, ci doar ca nu il mai vor vedea webmasterii sau cei care folosesc toolbar-ul Google.

@Valentynus, eu cred ca site-ul tau a aparut d-abia acum in Google si din cauza asta danseaza ca nebunul. Cum zicea si FireEyes, cat mai multe IBL-uri si desigur optimizare on-page.

Bafta!

#6
Valentynus

Valentynus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 21.12.2004

preacher, on Jun 1 2005, 10:10, said:

@Valentynus, eu cred ca site-ul tau a aparut d-abia acum in Google si din cauza asta danseaza ca nebunul. Cum zicea si FireEyes, cat mai multe IBL-uri si desigur optimizare on-page.

Bafta!

<{POST_SNAPBACK}>


Tocmai ca e de vreo 7,8 luni pe google si nu a mai facut asa ceva pana acum. O sa mai astept sa vad poate se linisteste, multumesc pt raspunsuri..

#7
z0z

z0z

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 05.05.2003
ok, ok, m-ati convins. O sa vorbescu cu burvi sa scoata prostia aia de PR din google. Once and for good.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate