Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Comdii ?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
OcTa_The_best

OcTa_The_best

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 23.05.2008
Ce comedii mai stiti?
Spuneti-mi si mie ~ ! :rolleyes:

#2
hugzabee

hugzabee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 07.04.2008
http://forum.softped...showtopic=86143

ia d-aci...

#3
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007
salut

filmul pe care il caut este cam vechi. l'am vazut acum vreo 7-8 ani.  este vorba despre doua cupluri  care pleaca parca intr'o calatorie. insa pe drum sunt opriti de o masina de politie. dupa o scurta urmarire acestia opresc si sunt condusi cica la sefu orasului sau ceva de genu. ajung astia la o casa mare  unde sunt sechestrati de un mos.

scene din film

mosu  ii invita la masa. mancau carnea de om (alti prizonieri care fusesera ucisi)


in spatele casei se afla un atelier. acolo lucreaza doi frati gemeni (acestia sunt bebelusi parca insa mari). dezmembrau masini inclusiv pe cea a oaspetilor.

o femeie reuseste sa scape pana la urma. traverseaza un rau si fuge cu un tren.

la sfarsit cheama aia politia insa cand ajung in fata casei, si mosul deschide usa sa vada ce se intampla afara, politistii raman uimiti  si il saluta toti pe mos. (se pare ca era seful orasului)

apare la tv casa mosului. se pare ca avusese loc o eruptie vulcanica. ii iau astia interviu mosului.



va rog cine cunoaste acest film sa dea detalii poate reusim sa aflam numele  ;)

PS: mi se pare ca este comedie neagra

#4
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
"cat dureaza o casnicie"

#5
k3nt

k3nt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 09.11.2007
stiu si eu filmul l-am vazut dar nu mai imi amintesc numele lui e ceva in genul drum inchis
Cred ca o scena din film mai este si atunci cand se intalneste tipa cu motociclistul ala si se duc la casa
Nu bag mana in foc dar sigur am vazut filmul

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate