Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Nehotarit...new iMac sau Mac Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
chupakbra_best

chupakbra_best

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 25.02.2005

View Postmju, on Aug 15 2007, 19:48, said:

in romania cand apare noul imac?

ca sa raspund la intrebare
cel mai bun ar fi un imac

La iStyle deja sunt pe stoc.

#20
dtancu

dtancu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 06.06.2005

View Postchupakbra_best, on Aug 26 2007, 10:11, said:

La iStyle deja sunt pe stoc.

Da-mi voie sa ma indoi de ris.
Eu vorbesc de iMac C2DE 2,8 GHz/2 GB RAM/500 GB HDD/ Ati 2600 Pro 256 MB, nici macar nu apare listat in oferta iStyle si tu il vezi deja pe stoc? :)

Edited by dtancu, 26 August 2007 - 21:35.


#21
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004
ca tot vroiam sa-mi iau eu un mac(book pro).. si mi-ati dat de gandit cu luatul din Austria... intrebare.. pe site-ul apple austria (http://store.apple.c...ily/macbook_pro) au pretul cu taxa si fara... cu tot cu taxa e cam cu 9 milioane mai ieftin ca la noi.. fara cu vreo 20... pot sa-l iau fara taxe? :P

#22
floriniaru

floriniaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 11.04.2005

View PostParise, on Oct 11 2007, 23:58, said:

ca tot vroiam sa-mi iau eu un mac(book pro).. si mi-ati dat de gandit cu luatul din Austria... intrebare.. pe site-ul apple austria (http://store.apple.c...ily/macbook_pro) au pretul cu taxa si fara... cu tot cu taxa e cam cu 9 milioane mai ieftin ca la noi.. fara cu vreo 20... pot sa-l iau fara taxe? :P
Nu poti, pentru ca esti in Comunitatea Europeana. Oricum platesti taxe cind nu esti din Europa, dar le iei inapoi cind iesi din ea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate