Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

Soft pentru inregistrare in search-engine gen Submitwolf6.0

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mindsoul

mindsoul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 969
  • Înscris: 03.05.2004
Care este dupa parerea voastra cel mai bun software pentru inregistrarea in motoarele de cautare cum este Submitwolf 6.0 de la trellian -astia in descriere spun ca i-ti inregistreaza site-ul in 1000 motoare de cautare...adevarat?
care-l folositi voi si cit costa...daca folositi ... o mica descriere daca se poate de obicei positionarea in google depinde si de cite linkuri sunt catre tine printre altele.
eu faceam totul inainte manual dar m-am cam saturat fiindca citeodata scrii ca prostu' "doua" ore datele pentru site-ul tau in pagina de inregistrare a motorului ca sa vezi ca-ti da imposibil de gasit pagina sau mai stiu eu ce eroare
mersi....

#2
Erwin

Erwin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 13.09.2003
Eu folosesc Submitwolf 6.0 (legal).
Pot sa spun ca intr-adevar submit-ul este facut in cca 300 - 600 motoare de cautare in functie de ce categoriie alegi (categoria care  reprezinta site-ul).
Problema este ca nu toate motoarele de cautare inregistreaza site-ul submis, (poate 10%) daca acesta este in limba romana ...
Ce-mi place la Submitwolf este ca poti sa introduci motoare de cautare noi, deci ai posibilitatea de a inscrie site-ul tau cu ajutorul lui si in motoare c. romanesti.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate