Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Adobe Premiere 6.5

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 923
  • Înscris: 11.05.2004
Am un Adobe Premiere 6.5 si am o problema

in general am invatzat sa folosesc acest programel si editez filme cu el chiar bine ... nu pot sa pun text pe film

nu exista pe nicaieri cum sa pui text
Am intrat in help ... dau io pe acolo si dau de text tool unde o fi text tool asta nu stiu ... si mai zice in paranteza ca shorcut keyu pt text tool este "T" si cand apas T scoate sunetu ala (ping ala) ca si cum ar fi o mica eroare
Daca ati folosit programu asta si stii cum sa adaugati text la film va rog sa imi spuneti si mie !! :oK:

#2
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.860
  • Înscris: 25.01.2002
1. poti adauga text cu editorul de titluri (filenewtitle)
2. o poza care sa contina textul respectiv peste o culoare ce se declara transparenta (cu chroma sau alpha channel)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate