Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Bmxer wannabe

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
Danyx_1992

Danyx_1992

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.01.2007
Salut! am 14 ani si as vrea sa ma apuc de BMX..da nu shtiu de unde sa incep adik imi puteti recomanda nishte biciclete, de unde sa le cumpar(prin Bucureshti) shi ce alt echipament mai am nevoie , yo stau pe langa Tineretului si dak mai sunt pasionati as vrea sa ma antrenez impreuna cu ei da oricum prima oara am nevoie de o bicicleta pe care sunt dispus sa dau cam 300 RON sau asha ceva deci dak putetzi sa ma ajutatzi ashtept comenturile voastre, multzam anticipat!:D

#2
hipi_rat

hipi_rat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 23.12.2005

View PostDanyx_1992, on Jan 15 2007, 18:47, said:

Salut! am 14 ani si as vrea sa ma apuc de BMX..da nu shtiu de unde sa incep adik imi puteti recomanda nishte biciclete, de unde sa le cumpar(prin Bucureshti) shi ce alt echipament mai am nevoie , yo stau pe langa Tineretului si dak mai sunt pasionati as vrea sa ma antrenez impreuna cu ei da oricum prima oara am nevoie de o bicicleta pe care sunt dispus sa dau cam 300 RON sau asha ceva deci dak putetzi sa ma ajutatzi ashtept comenturile voastre, multzam anticipat!:D
Io's in aceeasi postura cu tine si ... nu am gasit nicaieri bmx ... e ceva d genu culmea culmilor. Gasesti tot feluri de jafuri de biciclete dar nu gasesti niciodata jafuri de care iti trebuie. Si pls AJUTATI'NE

#3
hipi_rat

hipi_rat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 23.12.2005
adica ... pana la urma numi pare rau ca nu mam apucat de bmx ... SKATE RULZZ ;) :D

#4
Panic!13

Panic!13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.06.2007
si eu sunt in aceiasi postura.am 14 ani,dar merg pe bmx de la vreo 9.bmx iti recomand dk,eu am avut unul dea afara si m-a tinut 4 ani juma'.in legatura cu magazin in buc nuj ce sa-ti zic ca si eu am cautat ca disperatu' si n-am gasit

#5
SpikeShinizile

SpikeShinizile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 11.06.2007
Dupa cum v-am mai spus:
Daca vreti bmx nu luati sub 6 milioane ca se va rupe in doua luni (asta dak vreti sa va datzi ca lumea)
pentru incepatori e bine sa luati un Gravity Mali sau un Mongoose Motivator pana reusiti un bunnyhop de 40 de centimetri
Magazine gasiti la:
Piata Dorobanti (langa benzinarie) se numeste Bebe Bike Shop
Piata Domenii (langa DIODA) se numeste Sport Bike Center (este foarte vizibil avand postere pe geamuri)

Care avetzi deja BMX-uri si vreti sa va datzi datimi idurile voastre daca vreti sa intrati intrun crew serios ;)

#6
mezei

mezei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.05.2007

View PostDanyx_1992, on Jan 15 2007, 19:47, said:

Salut! am 14 ani si as vrea sa ma apuc de BMX..da nu shtiu de unde sa incep adik imi puteti recomanda nishte biciclete, de unde sa le cumpar(prin Bucureshti) shi ce alt echipament mai am nevoie , yo stau pe langa Tineretului si dak mai sunt pasionati as vrea sa ma antrenez impreuna cu ei da oricum prima oara am nevoie de o bicicleta pe care sunt dispus sa dau cam 300 RON sau asha ceva deci dak putetzi sa ma ajutatzi ashtept comenturile voastre, multzam anticipat!:D

iti vand eu bmx-ul dhs echipat cu bike positive cu ghidon mongoose id: olderthebest

#7
xa3RO18

xa3RO18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 15.01.2007
Poate ca aveti voi 14 ani, dar deja ar trebui sa stiti sa scrieti -_-

Edited by xa3RO18, 20 July 2007 - 16:22.


#8
manutzu90

manutzu90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.08.2007
daca vreti bmx am eu unul: mongoose menace pro 2004 .. bmx complet sau doar cadrul!cum vreti! bmx e in stare f buna! detalii si poze la id: manutzustyle

#9
yon17me

yon17me

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 06.02.2007
Cine ar putea sa ma ajute si p mn cu un magazin bmx prin Constanta plz...o adresa sau niste repere pt orientare ms ;)

#10
stefan-bike

stefan-bike

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.06.2008

View PostDanyx_1992, on Jan 15 2007, 19:47, said:

Salut! am 14 ani si as vrea sa ma apuc de BMX..da nu shtiu de unde sa incep adik imi puteti recomanda nishte biciclete, de unde sa le cumpar(prin Bucureshti) shi ce alt echipament mai am nevoie , yo stau pe langa Tineretului si dak mai sunt pasionati as vrea sa ma antrenez impreuna cu ei da oricum prima oara am nevoie de o bicicleta pe care sunt dispus sa dau cam 300 RON sau asha ceva deci dak putetzi sa ma ajutatzi ashtept comenturile voastre, multzam anticipat!:D


fra...eu sunt din sibiu...aici am inteles k sunt cei mai buni bikeri de prin romania...aici si in cluj parca..si cele mai experimentate shopuri...ceva de genu..dak vrei ceva de calitate...hai aici in sibiu sau in cluj..gasesti kte vrei;) shi de care vrei...dar..pretzuri peste 6-700RON

#11
t4deusz

t4deusz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.07.2008
caut si yo o bicicleta dar nu bmx ma dau de mult timp dar nu prea stiu trikuri . as vrea o bicicleta buna ( cube,magelan,polaris...etc ) pret sub  :helpsmilie: :bicycle: :bicycle:  


id tudor_t4deusz .

#12
blasterx18

blasterx18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.08.2006
Haro mira 540 pro .. detalii privat pret mic :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate