Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 

Costum schi - carcateristici

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
marioana

marioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 70
  • Înscris: 28.07.2006
Vreau si eu sa imi iau un costum de schi si habar nu am la ce caracteristici sa ma uit cand il aleg. Ceva sfaturi?

Editat de marioana, 05 ianuarie 2007 - 15:31.


#2
eattorrents

eattorrents

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 146
  • Înscris: 07.12.2005

View Postmarioana, on Jan 5 2007, 15:30, said:

Vreau si eu sa imi iau un costum de schi si habar nu am la ce caracteristici sa ma uit cand il aleg. Ceva sfaturi?

Iti recomand sa te uiti putin aici: http://www.winterspo...ro/costume.html
Costum de asta am si eu. Asigura comfort termic pana la -25'C si vant de pana la 120 km/h. L-am testat si eu la ski, la -22'C doar cu tricou pe dedesubt, nu am avut treaba cu frigu de afara.
Plus inca ceva. Cand iti alegi costumul nu te uita la culori si alte maruntisuri. Principalul e sa fie material termoizolant cat mai bun, windproof, waterproof, sa elimine transpiratia, etc, etc
Succes!

#3
Bicaciune

Bicaciune

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 147
  • Înscris: 27.07.2007
As avea si eu o rugaminte, cine stie ceva de costumul Denver? Nu sunt din Bucuresti si nu pot sa-l vad, si sa pun mana pe el, poate ma ajutati si pe mine....nu vreau sa fac reclama l-am gasit aici http://kessler-sport...ati-denver-ID84
Multumesc, anticipat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate