Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Friends e cel mai tare sitcom facut vreodata

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
KingSteven

KingSteven

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.09.2006
Friends e cel mai tare . Cine stie cu adevarat ce e acela umor stie ca Friends e The Best . Ross e  cel mai tare din Friends ..are un comic ..poate nu va dati seama dar este cel mai amuzant apoi Chandler. Eu am vazut toate sesoanele de vreo 3 ori . Acuma am ajuns din nou la sezonul 8 . Ce pot sa spun ...sunt episoade senzationale ....de exemplu 507 ...sau 707 ...sau prferatul meu ...617 ..si 716 ....multe episoade ..bune ..sau 508 The One With all The Thanksgiving's  . Apropo anu' asta fac un episod special Friends de ziua Recunostintei ... de 40 de min ...se reunesc toti  :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak: ....deabea astept ...Fiecare din cei 6 Friends va primi 2 mil de euro pentru acest episod ..iar 30 de secunde de publicitate in timpu episodului va costa 5 mil de $ . Super ...pana atunci ... 4 8 15 16 23 42 ...uitati la Lost e senzational serialul ..mister ..la greu ..super ..din 4 octombrie sezonul 3 .  :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:  La Revedere !  :peacefingers:

#2
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Ai 12 ani ?

#3
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostKingSteven, on Sep 6 2006, 00:08, said:

...Fiecare din cei 6 Friends va primi 2 mil de euro pentru acest episod
Ma tu esti sigur ca in S.U.A. se folosesc euro?

#4
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
:w00t: Dude your post burns my eyes! :w00t:

#5
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Ce-ar fi s-o lasati voi mai usor cu posturile astea la misto de 3 lei?

Salut, KingSteven si bine ai venit pe forumul Softpedia. Ma bucur sa vad ca mai avem printre noi inca un fan Friends. Din pacate pe aria de Filme avem deja alte topic-uri despre Friends (si Lost), asadar va trebui sa-l inchid pe acesta, dar poti cauta acele topic-uri si sa-ti impartasesti acolo impresiile si parerile despre serial(e) cu alti fani :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate