Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Recomandare Smart Motorola!

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Salutare,
De ceva timp tot casc gura pe net la telefoanele motorola care au un pret bun pentru ce ofera insa au scos si continua sa scoata asa repede alte modele de nici nu mai stiu ce sa aleg.
M-am oprit la G7 Plus, G8 Plus, Moto One Vision, toate au plusuri si minusuri, G7 Plus vine cu gg3 complet, sunet stereo dar are camera, bateria si procesorul mai slabe decat G8 plus si Onevision, celelalte au camera, baterie si procesor mai rapid dar fara gg, fara sunet stereo.
Voi ce recomandati? Detineti modelele astea?
Multumesc anticipat!

Edited by maladetz, 23 November 2019 - 20:39.


#2
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
E musai sa fier Motorola? La aceiasi bani iti iei un Huawei P30 Lite, mult mai echilibrat si (daca ma intrebi pe mine), cu un design mult mai placut.

#3
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Da, P30 Lite m-a tentat din prima insa are sunetul prost, vazusem in review-uri ca se plange lumea si am probat si eu unul, intr-adevar are sunetul slab, in schimb celelalte sunt ok dar pentru mine sunetul e destul de important.

#4
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 29.01.2016

View Postmaladetz, on 23 noiembrie 2019 - 20:37, said:

Salutare,
De ceva timp tot casc gura pe net la telefoanele motorola care au un pret bun pentru ce ofera insa au scos si continua sa scoata asa repede alte modele de nici nu mai stiu ce sa aleg.
M-am oprit la G7 Plus, G8 Plus, Moto One Vision, toate au plusuri si minusuri, G7 Plus vine cu gg3 complet, sunet stereo dar are camera, bateria si procesorul mai slabe decat G8 plus si Onevision, celelalte au camera, baterie si procesor mai rapid dar fara gg, fara sunet stereo.
Voi ce recomandati? Detineti modelele astea?
Multumesc anticipat!
Uite aici o comparatie destul de interesanta. Sper sa te ajute sa te decizi.
Cel mai echilibrat mi se pare One Vision.

https://www.kimovil....moto-one-vision

#5
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Multumesc de comparatie, bun site, intr-adevar one vision pare sa fie cel mai echilibrat iar senzorul camerei foto e samsung.

#6
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.02.2014

View Postmaladetz, on 23 noiembrie 2019 - 20:37, said:

Salutare,
De ceva timp tot casc gura pe net la telefoanele motorola care au un pret bun pentru ce ofera insa au scos si continua sa scoata asa repede alte modele de nici nu mai stiu ce sa aleg.
M-am oprit la G7 Plus, G8 Plus, Moto One Vision, toate au plusuri si minusuri, G7 Plus vine cu gg3 complet, sunet stereo dar are camera, bateria si procesorul mai slabe decat G8 plus si Onevision, celelalte au camera, baterie si procesor mai rapid dar fara gg, fara sunet stereo.
Voi ce recomandati? Detineti modelele astea?
Multumesc anticipat!


Salut, pana la urma ce model ai cumparat?

#7
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
N-am cumparat inca , nu am avut timp, pana ieri eram gata sa iau one vision dar am vazut ca se plânge lumea ca e îngust/alungit de-ti da senzatia de telecomanda , iar acum am vazut ca G7 Plus e la 800 lei deci iar nu stiu ce sa aleg :))))

#8
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Uite ca dupa vizionarea unui review mai detaliat a celor doua variante pe youtube, am ales G7 Plus, eu urmaresc foarte des video-uri pe youtube si sunetul e foarte important, in acele review-uri One vision e praf pe langa G7 plus la sunet care are difuzoare stereo, un alt aspect care m-a ajutat sa aleg G7 Plus este faptul ca one vision are ecranul alungit spre un format video de 21:9 care nu mi-a placut cum arata, administrarea spatiului pe ecran mi s-a parut mai aiurea, plus senzatia de telecomanda ....

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate