Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Problema driver imprimanta LEXMARK X364dn

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cipescu

cipescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 27.10.2006
Am instalat driverul de imprimanta pe un laptop avand Windows 7 Home Premium pe 32 biti si totul a fost in regula. Acelasi driver  pe un desktop ruland acelasi sistem de operare imi permite instalarea imprimantei si pot printa fara probleme, insa nu pot scana deloc, deoarece dupa cum vedeti in imaginea atasata, optiunile de la Driver Profiler pana la Scan Drivers sunt inactive. Ma poate ajuta cineva sa imi spuna unde gresesc?

Multumiri!

Attached Files


Edited by cipescu, 12 March 2017 - 18:21.


#2
Savi0r26

Savi0r26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.09.2012
Salut. De obicei multifunctionalele Lexmark au driver pentru scan separat.
http://support.lexma...serlocale=EN_US
http://support.lexma...serlocale=EN_US
Daca nici asa nu  reusesti sa faci imprimanta sa scaneze pe pc poti sa folosesti un program de scanat de pe net, precum VUESCAN.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate