Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Samsung s6 google lock parola temporala nu merge

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
zuzulic

zuzulic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 03.09.2010
Salut, am un s6, ii cunosc gmailul deoarece este personal.Azi am vrut sa ii schimb codul numeric si aparent l-am setat gresit.Nu mai puteam sa il deblochez decat cu amprenta,asa ca am intrat pe android manager google si am dat telefonul ca furat.I-am setat o parola temporala si am primit mesajul de la ei, de confirmare, cum ca noua parola a fost setata si o sa imi fie ceruta pe ecran.Acum am ecranul blocat cu numarul de telefon setat de mine si parola la fel.Cand o introduc imi spune ca e gresita iar telefonul e blocat timp de 60min.Stiu sigur ca am setat-o ca fiind 7899 dar nu merge de nicio culoare..aveti ceva idei? Deoarece nu vreau sa ii dau wipe pentru ca vreau sa salvez datele.
Multumesc.

#2
onetouch

onetouch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 03.03.2014
Vezi aici. Eu cand am avut aceasta problema am rezolvat usor urmand pasii de la metoda 1

#3
x_ulica

x_ulica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014
Cauta-l pe Doc Brown, el m-a ajutat cand am avut pb cu parola temporala.

#4
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Haha, ăla din Back to the future? :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate