Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Sony 42w815b

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sopvalentin

sopvalentin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.11.2014
Sunt posesorul tv Sony 42w815b  de 3 zile,nimic de reprosat fata de cum reda imaginea,
Dar m-am lovit de o problema mare spun eu, nu am reusit sa sortez programele dupa bunul plac,dupa trei zile de studiat pe internet ,nimic.
Am fost la mai multe magazine in domeniu ,raspunsul fiind scurt ,nu se pot sorta programele dupa bunul plac al clientului la modelele de la 2012 in sus .
Bun,dupa multe batai de cap am reusit sa le sortez cum vreu eu,si e foarte simplu.
In momentul cand trebuie sa dati la scanat va apar mai multe optiuni, UPC-DIGI sau ALTII,dati la scanat pe ALTII si dupa terminare veti reusi sa aranjati programele tv dupa bunul plac,
http://pdf.crse.com/...o_dmtuning.html

Sper ca v-am fost de ajutor.

#2
sopvalentin

sopvalentin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.11.2014

View Postsopvalentin, on 25 noiembrie 2014 - 11:35, said:

Sunt posesorul tv Sony 42w815b  de 3 zile,nimic de reprosat fata de cum reda imaginea,
Dar m-am lovit de o problema mare spun eu, nu am reusit sa sortez programele dupa bunul plac,dupa trei zile de studiat pe internet ,nimic.
Am fost la mai multe magazine in domeniu ,raspunsul fiind scurt ,nu se pot sorta programele dupa bunul plac al clientului la modelele de la 2012 in sus .
Bun,dupa multe batai de cap am reusit sa le sortez cum vreu eu,si e foarte simplu.
In momentul cand trebuie sa dati la scanat va apar mai multe optiuni, UPC-DIGI sau ALTII,dati la scanat pe ALTII si dupa terminare veti reusi sa aranjati programele tv dupa bunul plac,


Sper ca v-am fost de ajutor.

Scuze am postat un link gresit .Acesta e cel bun.
http://pdf.crse.com/...o_dmtuning.html

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate