Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

CAINI ABANDONATI

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
In aceasta vara,tatal meu ,a fost martor ,cand o ''duba cu Nr. de Bucuresti''a eliberat multi caini,pe teritoriul comunei Daia sat Daita-Valea_Miului... Nu a fost in stare sa memoreze Nr de inmatriculare ,insa a retinut ca era de Bucuresti.Asupra Nr. de caini a mentionat ca au fost multi,duba plina,peste 15-20 caini...
Se pare ca acelasi lucru s-a petrecut langa comuna Daia ,in zona intersectiei soselei Bucuresti-Giurgiu cu sos.Oltenitei,...loc,cunoscut ca si ''Valea Daii''.
Muncitorii care fac naveta catre Bucuresti nu mai pot ajunge in aceasta intersectie,pt a merge la serviciu ,fara a fi atacati de haite de caini...

Rog pe cei de la ONG-urile '' lu' peste ''sa nu mai elibereze caini in zona si sa-i manance sanatosi.

ps.Cer scuze moderatorilor ,daca nu am ales bine aria si rog mutarea subiectului  pe aria adecvata.

Edited by gcom61, 23 November 2014 - 19:24.


#2
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007
blocati-l repede pana nu incepe IAR o lupta intre iubitorii si "ucigasii" de caini. :)

#3
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
Mai jos gasiti o poza cu soferul dubei !

Attached File  150px-Scooby-Doo.png   34K   7 downloads

#4
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
Nu fac parte din  ["ucigasii" de caini],chiar pot spune ca am 5 buc la tara.Insa atunci cand vezi pe astia care '' tin foarte mult la animale''si le abandoneaza in diferite locatii si se mai si bat cu caramida in piept pt drepturile animalelor,drepturile puscariasilor,si...alte drepturi ,care poate...le mai si pun ceva prin buzunare...,ma apuca lehamitea.Posted Image Posted Image Posted Image

#5
spik1

spik1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,634
  • Înscris: 12.08.2012
Era mai bine sa fi retinut numarul masinii si sa fi facut o reclamatie, dar nici politia nu cred ca s-ar fi sinchisit...asa ca acest topic nu are nici un rost. Asta este realitatea, cam trista dar..."adevarata" !!Posted Image

#6
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012

 gcom61, on 23 noiembrie 2014 - 19:21, said:

In aceasta vara,tatal meu ,a fost martor ,cand o ''duba cu Nr. de Bucuresti''a eliberat multi caini,pe teritoriul comunei Daia sat Daita-Valea_Miului... Nu a fost in stare sa memoreze Nr de inmatriculare ,insa a retinut ca era de Bucuresti.Asupra Nr. de caini a mentionat ca au fost multi,duba plina,peste 15-20 caini...
Se pare ca acelasi lucru s-a petrecut langa comuna Daia ,in zona intersectiei soselei Bucuresti-Giurgiu cu sos.Oltenitei,...loc,cunoscut ca si ''Valea Daii''.
Muncitorii care fac naveta catre Bucuresti nu mai pot ajunge in aceasta intersectie,pt a merge la serviciu ,fara a fi atacati de haite de caini...

Rog pe cei de la ONG-urile '' lu' peste ''sa nu mai elibereze caini in zona si sa-i manance sanatosi.

ps.Cer scuze moderatorilor ,daca nu am ales bine aria si rog mutarea subiectului  pe aria adecvata.
banuiesc ca nici culoarea dubei nu a retinut-o. doar ca era de Bucuresti.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate