Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

cum "sterg" versurile dintr-o melodie?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Den2009

Den2009

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 22.09.2009
Buna seara,
Imi poate spune si mie cineva cum pot sa "scot" / "sterg" versurile din melodia aceasta: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q_qeSWQD1Ls?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ?
Am downloadato, am pus-o in vreo 3 programe de "sters" versuri - ma intereseaza sa ramana ca varianta gen karaoke, doar partea instrumentala - tot nu am reusit.
Are cineva vreo solutie?
Ar fi ok si daca ar fi sound-ul pe text/versuri mai mic, decat partea instrumentala, dar nici asa nu am reusit. Desi prefer prima varianta.
Citeam pe alte surse cum ca ar conta si faptul cum a fost inregistrata. Nu stiu cat e de adevarata informatia, pentru ca nu ma pricep.

Multumesc anticipat!

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Calitatea sunetului din acel fisier este de-a drptul execrabila, nici nu-i de mirare ca n-ai reusit mare lucru.

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,526
  • Înscris: 30.10.2003
Posted Image

#4
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Nu se poate khoisane ce vrei tu... poate doar daca era un fisier audio multichannel si versurile sa fi fost separat. Ma mir ca nu vreti unii program de sters persoane din filme, da' sa se vada ce a fost in spatele persoanei chiar daca lentila camerei nu a vazut lucrul ala :|

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate