Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Lime design

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
oana000

oana000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 25.10.2014
Buna ziua,
In trei saptamani casa visurilor mele , un apartament cu 3 camere, va fi gata. Daca am terminat cu probleme de genul, ce parchet, ce gresie, ce usi, ce finisaje acum am alta de unde imi cumpar mobila.
Cum livingul meu este open space am nevoie de mobila la comanda pentru ca dimensiunile nu sunt tocmai standard. Si acum vine dilema, unde sa fac mobila, pentru ca oferta pe internet pare a fi generoasa dar calitatea este la fel cum pare pe site-uri. Ma gandeam la lime design pentru mobila de bucatarie dar cam atat de acolo.As fi mai mult decat recunoscatoare daca mi-ati impartasi experiente pozitive cu mobila la comanda de care ati fost multumiti si cu magazine/mesteri/firme pe care mi le-ati putea recomanda.
Multumesc,

Edited by oana000, 06 November 2014 - 16:41.


#2
alexxxz

alexxxz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 26.11.2009
http://www.terramob.ro/
f multumit de ei.

#3
LittleJo

LittleJo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 15.12.2006
Din ce oras esti? Preferi ceva local sau vrei calitate indiferent de distanta? Buget?

#4
oana000

oana000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 25.10.2014
Sunt din Bucuresti. Nu am un buget stabilit, m-am gandit cam la 3000-3500ron dormitorul, bucataria 5000 ron, canapeaua 1500-3000 ron, cam pe acolo. Daca se poate cat mai ieftin si calitativ ar fi ideal.:)

#5
annastan

annastan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 25.11.2014
daca vrei ceva frumos incearca de la ikea

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate