Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

[UNDE] gasesc un mester argintar?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Mbun. Caut de o saptamina un bijutier/artizan/whatever care sa-mi faca o montura din argint. Am intrebat la toate bijuteriile din zona, am trimis mailuri la altele, nimic.
Bijuteriile s-au transformat in puncte de desfacere si atit.
Unde gasesc un om care inca stie sa lucreze?

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
fara gluma, la tiganii din piata. dar asta e doar ca raspuns la intrebare.

ca sa te indemn sa mergi la ei, trebuie sa te "tiganesti" cu ei si sa nu te fure, aici e pe barba ta

#3
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Cam in ce zona a tarii? Ce montura? Mai sofisticata sau ceva simplu. La ceva simplu, apeleaza la argintarii de prin piete. La cele mai sofisticate, nu merge la bijuterii. Sunt mici ateliere prin Bucuresti, daca nu ma insel, parca era cineva in hala de la Piata Crangasi.

#4
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Tiganii se pricep la chestii de genul acesta, dar riscul de teapa e mare.

#5
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Daca stai in zona Cluj sau te poti deplasa pana acolo, iti pot recomanda pe cineva. Si eu am mers la ei prin recomandari si am fost multumit.

#6
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Ma deplasez oriunde e nevoie atita timp cit e dispus sa faca ce vreau eu. Vreau o trebusoara mai sofisticata. Bucuresti suna bine, dar daca e nevoie ma duc oriunde.

#7
missflora59

missflora59

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 13.10.2012
Daca stai in Bucuresti,la iesirea din metrou,Piata Sudului,statia de langa Big,e un tip cu o taraba cu bijuterii din argint,dar am vazut femei care isi faceau bijuterii la el,inel cu piatra clientului.

#8
miha_m1988

miha_m1988

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2016

 Lowrider, on 01 octombrie 2014 - 21:08, said:

Daca stai in zona Cluj sau te poti deplasa pana acolo, iti pot recomanda pe cineva. Si eu am mers la ei prin recomandari si am fost multumit.

Buna, eu sunt din Cluj si as vrea sa te rog sa imi spui si mie pe cine recomanzi si cum pot lua legatura cu persoana respectiva. multumesc!

#9
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
Se mai gasesc mesteri, dar pretul e pe masura.
Pe academiei era un irakian unde lucra mesterul ferencz, daca mai traieste. In pasajul de vis a vis de interne mai era un altul.
Stai deoparte de bijuteria de langa fosta agentie cfr ca aia,s carpaci
Pe elisabeya era intr,o vreme unul relativ tanar dar lucra pieyre mari, aveaana buna si la slefuit. Imi scapa strada
In ag se lucra udor, dar tb sa fii dispus sa playesti pretul. Apoi, trebe sa mergi din usa I usa, nu trimiti email. Mergi si te vezi cu omul, chiar daca e la stadiul de cautare

2014 post. Ma gandesc ca si,a gasit omu in bucuresti

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate