Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

sfat achizitie tractor U 850 DT

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
sososs

sososs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 12.06.2013
buna ziua,

sunt in cautarea unui tractor mai mare, DT ptr la tara
am un 445 DT si vreau un tractor mai mare

ma orientez la un buget pe la 7-8.000 EUR - si prima optiune este romanescul 850 DT, in principiu ptr ca evit un tractor strain uzat la care se gasesc mai greu piese sau preturile sunt prohibitive

am nevoie de sfaturile voastre ref la tractorul 850 DT - mentionez ca zona este una de munte, iar tractorul va fi folosit la lucrarile agricole - plug, disc, freza, presa fan, padure

de asemenea nu imi dau seama de dimensiuni ref la 445 avadn in vedere ca va lucra si pe un teren inclinat, stiu ca este mai mare dar cu cat ?
sunt probleme de fiabilitate ? la cel 1010 cu care se inrudeste inteleg ca sunt probleme de design al motorului

multumesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate