Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

LG C299 Quad SIM

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
EllaBeauty

EllaBeauty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,890
  • Înscris: 18.12.2011
Caracteristici
Telefon Mobil LG C299 Quad SIM Silver 79330 Dual Sim: Da Retea (MHz): GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 & SIM 3 & SIM 4 GPS: Fara GPS Altele: Quad SIM (Mini-SIM)
Tastatura Qwerty Smartphone: Nu Culoare: Gri Dimensiuni Dimensiuni (W x D x H mm): 110 x 70 x 10 mm Greutate (g): 101 g Display Dimensiune Display (inches): 2.2 Rezolutie (pixeli): 240 x 320 pixels Culori: 256K colors Tip display: Fara Touchscreen Tehnologie display: TFT Conectivitate WLAN: Nu 3G: Fara 3G GPRS: Da EDGE: Da 4G: Fara 4G Tehnologie wireless: Fara Wi Fi NFC: Fara NFC USB: Da Porturi: 3.5mm jack Memorie Memorie agenda: Da Memorie apeluri: Da Slot memorie: Micro SD pana la 8 GB Memorie: 128MB Functii Camera: VGA 640x480 pixels Baterie Tip baterie: Li-Ion 950 mAh

"Telefonul ofera pe langa suportul a patru cartele SIM, un display de 2.2 inch ce livreaza o luminozitate echilibrata si vine echipat cu o tastatura QWERTY, care face utilizarea foarte placuta si simpla.

De asemenea, asigura un spatiu de stocare de 128MB si un slot de extindere a acesteia pana la 8GB!

Masurile sale sunt de 105x64x13mm si este un telefon foarte usor de purtat, cantarind 101g.

Are o camera de tip VGA de 0.3MP si asigura suport pentru GSM 850/900/1900, EDGE si Bluetooth.

Bateria ce alimenteaza dispozitivul este de 950mAh."

Edited by EllaBeauty, 22 July 2014 - 16:11.


#2
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
O baterie de doar 950mAh la un quad-sim LG, în ziua de azi Posted Image e o glumă oribilă, funestă chiar :skull:

#3
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010

View PostTeophileos, on 22 iulie 2014 - 16:27, said:

O baterie de doar 950mAh la un quad-sim LG, în ziua de azi Posted Image e o glumă oribilă, funestă chiar Posted Image
Te-ai uitat cum arata telefonul? E un dumb-phone, n-ai nevoie de mai mult.
http://www.gsmarena....g_c299-5964.php

#4
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
@ Robiacs Posted Image , chiar și așa Posted Image un dumb-phone quad-sim ar avea nevoie de o baterie de minim 1200 mAh, minim am spus, minim Posted Image
că doar nu o să ai întotdeauna posibilitatea să îi încarci după doar vreo 2 ore și jumătate , hai maxim 3 ore de convorbiri,

dacă ai mai vrut cumva să trimiți/citești niște sms-uri / mms-uri, să faci niște tentative de poze cu gluma de cameră foto de 0,3 mpx,
să asculți un post de radio fm, să asculți un audiobook, să intri pe wap/internet mobil, să utilizezi calculatorul sau altă aplicație
trebuie să umbli doar în locuri Posted Image unde ai liber aces la o priză, ca să îl poți reîncărca
Telefoanele LG sunt printre cele mai renumite Posted Image atunci când vine vorba de foarte slaba lor autonomie

Edited by Teophileos, 22 July 2014 - 16:49.


#5
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013
Quad SIM? Baterie de 950 mAh? :lol:

#6
EllaBeauty

EllaBeauty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,890
  • Înscris: 18.12.2011
RadioFM merge si fara a utiliza casti pe post de antena

Si o poza spate fara carcasa ca sa vedeti dispunerea sim-urilor

Attached Files


Edited by EllaBeauty, 22 July 2014 - 22:10.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate