Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Zombie vs. Plante – Jocuri cu Tir

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014
Zombie vs Plante este un nou joc de fotografiere. Utilizați ricoșeu pentru a trage toate plantele și pentru a trece prin niveluri. Pregătiți-vă, scopul și trage pentru a ajuta la zombie ucide toate plantele în acest joc distractiv.

[ http://2.bp.blogspot.com/-UxQQCuovSMc/U7K19kq7k1I/AAAAAAAAA_I/rx2ShcxTC6o/s400/Zombie+vs+Plants+Windows+Phone+Screenshot+3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://3.bp.blogspot.com/-CVIvyfxLr2A/U7K2ILOTZTI/AAAAAAAAA_Y/K_WnXHuY_DQ/s400/Zombie+vs+Plants+Windows+Phone+Screenshot+5.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Cu 150 de niveluri, jocul este o adevarata placere distracție. Zombie vs Plante te duce prin diferite peisaj din pesteri intunecate la jungle și plaje însorite. Ești gata pentru aventura de fotografiere?


Descărcați jocul gratuit de la Windows Phone Store: http://www.windowsph...ed-3d0e27022cd5

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,493
  • Înscris: 19.04.2009
Google translate? Sau e facut de fratii mei unguri?

#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
E strainez snezana, dupa nume as zice ceva tara ex-sovietica. Dar imi place de el ca isi da silinta.

#4
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014
Snezana este un nume slav. Jocul este realizat în Serbia. Îmi cer scuze, dar după cum puteți vedea eu nu vorbesc limba română bine. Dar sper că îți place acest joc.

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,493
  • Înscris: 19.04.2009

View PostMotanul007, on 01 iulie 2014 - 17:37, said:

Cred ca o sa va dea in judecata aia de la PoPCap games ca i-ati plagiat.
Eu ma mir cum de i-a lasat Microsoft sa publice asa ceva in magazin...

Apropo, eu am primit free varianta de PC a Plants vs Zombies de pe Origin, a fost intr-o saptamana. Nu am apucat sa-l instalez dar mi-am adus acum aminte :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate