Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Boxe SAL Active 20

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
DJPhilli

DJPhilli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.04.2014
Salutare,

Am un sistem 5.1 Logitech z506 si nu sunt prea multumit de el. M-am gandit sa-mi iau niste boxe "sal active 20" si vreau sa-mi spuneti o parere, daca le-ati mai auzit , daca au distorsiuni si chestii de-astea !

Mersi anticipat,

#2
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sfk9D8cQEAg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
DJPhilli

DJPhilli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.04.2014

 cephalophodes, on 18 aprilie 2014 - 11:47, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sfk9D8cQEAg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am vazut videoclipurile, insa vreau sa aud ceva diferente, daca le-ati vazut inrealitate si daca suna mai bine.

#4
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
in realitate nu le-am vazut.....dar citind o data pe net dsp ele mi s-a zis ca twiterele pica prima data, daca le dai la maxim....

au medii si inalte dar la bass sa nu te astepti la cine stie ce.....

acum depinde si ce vrei tu de la ele.....e bine sa le auzi....

#5
tandrei99

tandrei99

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,258
  • Înscris: 20.09.2007
Daca asculti MP3-uri si deci nu ai deloc pretentii la calitatea sunetului atunci poti sa le iei.
Daca insa asculti flac-uri, cd-uri audio originale etc atunci lasa pe altii sa ia cutiile aste chinezesti decorate cu difuzoare.

#6
DJPhilli

DJPhilli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.04.2014
As vrea sa stiu daca se aud mai bine decat , nu stiu, sa zicem Z623 de la logitech sau Z906 .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate