Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

instalare jocuri din xbox in windows 8

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
hadjack

hadjack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.04.2014
In primul rand Salutare tuturor utilizatorilor acestui forum! Dat fiind faptul ca sunt un nou membru al acestui site am sa imi cer scuze daca am sa fac greseli.
Si acum va relatez problema mea: am instalat un windows 8 pe un laptop, am intrat in XBOX am instalat vreo doua jocuri dar cand sa incerc sa vad daca functioneaza... nu le gasesc, unde s-au instalat habar nu am. Daca imi poate spune cineva cum sa fac sau mai bine cum se fac setarile sau cum sa procedez sa pot juca. Multumesc!

#2
sergiu_spooky

sergiu_spooky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 23.06.2006
Windows + Q deschide find-ul, unde cauti dupa numele jocului.

#3
hadjack

hadjack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.04.2014
sal, am gasit jocul am dat click pe el se deschide dar dispare in 3 secunde....de ce?

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Nu prea inteleg... cum sa joci jocuri de consola pe PC, fie el cu Windows 8?

#5
hadjack

hadjack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.04.2014
Sal, din cauza faptului ca sunt plopist la jocuri am gresit in explicatii. In win 8, la jocuri, in momentul in care am dorit sa umblu pe acolo, mi au cerut sa imi fac un cont pe hotmail, dupa aceasta am incercat sa intru in jocuri dar nu am reusit, mi s-a zis ca ori am placa video prea slaba sau altceva. Iar la un mom dat mi s a transmis un lucru...(vezi atasament). Despre acel xbox e vb. Acum rog sa imi explice cineva daca vreo sansa sa ma joc sau nu vreun joc.
   Da , din pacate nu stiu de unde pot atasa un doc, o poza etc.

#6
sergiu_spooky

sergiu_spooky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 23.06.2006
E vorba de astea.
Ca orice alte jocuri si astea au niste minimum requirements. Despre ce joc e vorba, ce procesor, placa video si cat ram ai?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate