Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Note 3 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
9376 replies to this topic

#4393
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
Astea de US sunt perfect compatibile cu Europa?
Caută "sammobile", "odin", "root", "knox".

#4394
John7up

John7up

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 16.08.2006
Nu ca ma plang, dar sunt 245pagini si mie acum mi-a venit telefonul, as dori macar informatii cheie despre cum aflu ce model,sn, gen sunt niste coduri dupa care se descarca diferite versiuni ale 4.4.2 pentru note3 din diferite tari sau provideri.
Si un link bun de download de 4.4.2, descarc acum unul de pe sammobile dar nu sunt sigur ca este 100% cel corect.

#4395
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,758
  • Înscris: 23.05.2013

 connectorxp, on 26 august 2014 - 00:59, said:

Apucam 2015 cu 4.4.2? sau dau drumul la update pentru versiune mai noua.
Eu tot n-am primit update-ul cu Knox si Download Booster, dar vizavi de Android 4.4.4 sau chiar L, iti dai seama ca in mod normal, trebuie sa aiba versiunile astea noi telefoanele nou lansate, GS5, Note4, etc.
Apoi ar trece la generatia anterioara, GS4, Note 3, etc. Cel putin asa mi se pare normal si probabil asa vor face. :)

 connectorxp, on 26 august 2014 - 23:09, said:

Daca e cumparata din PlayStore da mail la dezvlotator, ei sunt interesati de orice anomalie. Recomand pe viitor Navigon, e mult mai fiabila decat iGo.
Cam ciudat sa amintesti de Google Play sau mail la dezvoltator cand iGO nu exista pe Android oficial. :)

#4396
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Bravo Stefan pentru spiritul de observatie in legatura cu igo.
John ai incercat sa intri un setari si la general-despre dispozitiv-actualizare si ii dai sa caute actualizari. Si de acolo te descurci tu. Daca nu trebuie sa vezi compatibilitate cu retele de europa si iti sugerez site xda.com .

#4397
v_andrei

v_andrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 05.08.2014

 Stefan_CM, on 27 august 2014 - 08:16, said:

Eu tot n-am primit update-ul cu Knox si Download Booster, dar vizavi de Android 4.4.4 sau chiar L, iti dai seama ca in mod normal, trebuie sa aiba versiunile astea noi telefoanele nou lansate, GS5, Note4, etc.
Apoi ar trece la generatia anterioara, GS4, Note 3, etc. Cel putin asa mi se pare normal si probabil asa vor face. Posted Image
Eu astept sa primeasca device-urile nexus android L apoi sigur va aparea un port pe XDA. Nu merita sa astepti dupa ei inca un an pana iti dau oficialul :lol:

#4398
John7up

John7up

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 16.08.2006
Mda; A venit cu Tmovile, neverlocked cica dar tot tmobile. cum fac?

#4399
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Sa faci ce? Iti merge sim de romania ? Da un ochi pe  xda.com inainte sa faci ceva

#4400
klausknew

klausknew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 857
  • Înscris: 22.01.2014
Eu nu mai pot sa scap de softul de Bulgaria. Aveți și voi problema asta?
Attached File  uploadfromtaptalk1409158914814.jpg   47.24K   63 downloads

#4401
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010
Nu inteleg cum nu poti scapa de BGL!!Nu pune un rom mai vechi decat BGL.
Recomand pe cel de NL..este lux.



#4402
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Inainte sa ii dai instal la un rom nou dai wipe cache si data de vreo 3-4 ori. Si o sa iti dispară si chestia de la BLG

#4403
klausknew

klausknew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 857
  • Înscris: 22.01.2014

 flotouran95, on 27 august 2014 - 22:51, said:

Inainte sa ii dai instal la un rom nou dai wipe cache si data de vreo 3-4 ori. Si o sa iti dispară si chestia de la BLG
Am făcut tot ce ai spus tu deja și nu a mers

#4404
ciuciulete2

ciuciulete2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 04.07.2014

 klausknew, on 27 august 2014 - 22:52, said:

Am făcut tot ce ai spus tu deja și nu a mers
Ai un Note cu ceafa lată.  II place bulgarii :)

Oricum și la mine apare ca la tine. . Până acuma nu m-am uitat

Lol

#4405
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010
Klaus,daca ai pus deja alt rom da-i un factory reset dar din setari nu din recovery si nu iti mai apare BGL.

#4406
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010
Hmmm..am vrut sa caut o strada cu igo si am primit..igo s-a oprit..l-am dezinstalat si cand ajung acasa il pun iara.
La fel si la camera..pana nu am dat reboot nu a vrut sa mearga.aveti idei??
Se pare ca ma face sa schimb brandul.

#4407
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Asta e boala la Igo. Eu mai am si navigon si sygic de rezerva. in legatura cu camera asa e citeodata mai da crash de ce? Eu tot pe kitkat dau vina . Lelu vezi IOS cum ti se pare ...Posted Image

#4408
old_jhon

old_jhon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 17.05.2009
Salut, caut si eu un soft custom pentru Note 3 cu smecheriile de pe Galaxy S5. Ma intereseaza Ultra Power Saving Mode si Download Boost-ul.

Thx!

#4409
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010

 flotouran95, on 28 august 2014 - 14:56, said:

Asta e boala la Igo. Eu mai am si navigon si sygic de rezerva. in legatura cu camera asa e citeodata mai da crash de ce? Eu tot pe kitkat dau vina . Lelu vezi IOS cum ti se pare ...Posted Image
Cum boala la igo???adica intodeauna merge si cand chiar am nevoie nu mai merge??
Si cu softurile astea de rahat..ba nu mai poti scrie pe card,ba da erori ba ii cu frasu..Si mai nou lanseaza telefoanele cu probleme de soft,ca pe urma sa dea drumu la update-uri pt bug fix-uri..la note 2 asa ceva nu am vazut sau la s2.
IOS nu vreau..am avut 2 zile i4 si gata..as trece pe g3 dar ecranu ala ma omoara..parca ii dat cu smirger,fara gram de contrast..azi am butonat unul in shop orange si nu nu si nu vreau..trec la n95.
Auzi tu..erori la hardware-ul lu note 3!!!inteleg la igo,dar nu la camera..hmm

#4410
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Nu ai ce face Lelu. Asta e realitatea. Si eu am patit-o de cateva ori cu igo si tocmai cand tie lumea mai dragă te lasa. Așteptăm note 4 si vom vedea ce si cum apoi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate