Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 

Probleme Vw Passat

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,922
  • Înscris: 09.12.2004
Citeodata stau si ma intreb cine e .."naiv": ala care da sfaturi la obiect, ala care nu le asculta sau ala care scrie doar din plictiseala dar cu aplomb si e luat in serios.

Si unii nu ma cred cind le zic ca forumul e doar pierdere de vreme :)

#20
tommy_smyle

tommy_smyle

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.04.2015
Salut la toata lumea am si eu o intrebare cu anumite probleme..miam luat un VW Passat din 2006 motor de 2.0 benzina si cutie automata dar si manuala....si problema este knd conduc pe (D-drive sau S-sport)dupa ce se incalzeste motorul  are momente knd se decupleaza din viteza in timp ce conduc si k sa intre in viteza treb sa iau piciorul de pe acceleratie si sa apas un pic frana si isi revine dar se repeta faza asta dupa kteva minute....iar pe manual se conduce foarte bn....as dori si eu un sfat si o parere ce problema are...ms mult

#21
_overboost

_overboost

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,726
  • Înscris: 06.07.2013
Knd ai lua-to nu ai vazut k fake problemel akestea?

#22
tommy_smyle

tommy_smyle

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.04.2015
Nu pt k era motorul rece.si face asa dupa ce se inklzeste motorul

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate