Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

samsung 1702 wsw2

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
nykusor

nykusor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 18.05.2007
Buna, am o rugaminte pentru persoanele care a cumparat aceasta masina;ati putea sa-mi spuneti parerea despre ea?Mi s-a pus pata pe ea si vreau sa stiu daca v-a facut ceva probleme, si daca santeti multumiti de tehnologiile implementate.Am intrebat in magazin(ALTEX) daca are sistem de cantarire al rufelor si  mi-au zis ca doar whirlpool cu 6-sense are. Din descrierile de pe net ar avea, dar am vazut ca ar fi unele modele cu doar 2 de + si cu consum ceva mai mare de energie(1,2kw/program),si  cea pe care vreau s-a cumpar, are a+++(0,78kw/program).Aaa,vreau sa zic ca am vazut ca-s fabricate in Polonia, oare o fi vreo diferenta fata de cele din China?
Multumesc anticipat,

Edited by nykusor, 27 April 2013 - 22:34.


#2
nykusor

nykusor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 18.05.2007
Buna, revin cu o precizare, am luat in final aceasta masina, dar ... mai exact, modelul e wf1702 wsw, deci fara 2 la urma,(nu e wf1702wsw2).Pe site-ul Samsung nu am gasit specificatii pt acest model, doar pt cele cu 2, si nici in urma cautarilor pe net nu prea m-am lamurit:pe unele site-uri, se zice ca ar fi cu a+ +,deci un consum un pic mai mare de energie,si pe altele cu a +++.Dupa poze, masina e identica cu cele cu 2 la urma .Precizez ca masina avea lipit un sticker cu specificatiile unde era consumul de curent si apa anual,si, bineinteles ,era cu a+++.Acum eu ma intreb, e vreo diferenta intre ele,e una si acceasi masina sau e o serie cu probleme,si dupa ce au depistat-o au scos seria de masini cu 2 la urma.Acuma n-o fi
bai un +,ma gandesc sa nu aiba ceva defecte ascunse... Manualul masinii face referire la o plaja mai mare de masini, deci nu e prea concludent(binenteles, toate cu a+++)Daca stie cineva ceva detalii, sau ma poate lamuri cum sta treaba, rog sa zica,va doresc o seara placuta,

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate