Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

masina de spalat vase CANDY : o mare TEAPA!

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
BIDON

BIDON

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 04.04.2013
daca spalai cu mainile de la inceput.... :lol:

#20
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,258
  • Înscris: 24.06.2006

View Postmamitzuka, on 14 aprilie 2013 - 10:39, said:

Postarea mea este STRICT pentru cei care sunt interesati de achizitionarea unei masini de spalat vase. Comentarii de genul “ti-ai luat un lucru pe care nu ti-l permiteai, ca toti romanii”; “te vaiti ca nu ai bani sa o repari”; “se poate trai si fara masina de spalat vase”; “vrei doar sa faci firma de cacat” ..etc. nu ma pasioneaza. De “parerologi” , ca sa folosesc un termen care mie mi-a placut, este lumea plina, in toate domeniile, asta  vad peste tot, sunt satula. Asa ca , va rog , cei care nu intrati pe acest forum in culegerea de informatii privind achizitia unei masini de spalat vase, INGNORATI-MA. Va multumesc pentu intelegere.
mamitzuka, cu toate ca imi pare rau pentru problema ta, nu este corect cum pui problema, nu-nseamna ca daca tu ai problema cu un produs, "masina de spalat vase CANDY : o mare TEAPA!"

Edited by dan210, 14 April 2013 - 11:03.


#21
mamitzuka

mamitzuka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 11.04.2013
Poate ca ai dreptate , insa , si daca din 10.000  de masini de spalat vase CANDY s-a stricat doar a mea de 2 ori in 3 ani , nu o mai pot recomanda la nimeni . Este chestie de logica , cum sa spun: "este foarte buna , a mea s-a stricat de 2 ori  in 3 ani , dar tu cumpar-o ca este buna" . Nu pot face asa ceva , asa ca mai bine avertizez pe toata lumea cu necazul meu. Si apoi, este parerea mea , cine vrea tine cont de ea , cine nu , nu.

#22
Carapicho

Carapicho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,368
  • Înscris: 19.11.2006

View Postlawrence38, on 13 aprilie 2013 - 12:19, said:

Sa dai doua salarii pe o masina de spalat vase si apoi sa te vaiti ca n-ai bani s-o repari mi se pare cel putin inconstient. Plus ca nu e ceva fara care nu se poate trai sau sa zici ca economisesti...daca iti trebuia neaparat masina de spalat vase, in loc sa faci sacrificiul ala, luai una SH, in Bosch ceva, la juma. de pret si probabil mai durabila.

Nu compatimesc oamenii inconstienti, e plina Romania si nu numai de oameni care isi cumpara lucruri pe care nu si le permit, comportament consumerist "imprumutat" din Vest.
Imi pare rau nu SP nu ne da voie sa dam 20 like uri ca iti dadeam maxim la Like-uri.Ma uns pe suflet acest coment.
Sunt multi in romania care au salariu 800 de lei si au in casa plasme de 8000  .Mie special imi plac cei care fac rate sa plece in vacanta.
Nu vad rostul la o masina de spalat vase decat daca sunt 50 de insi intr-un apartament si se gateste la ceaun de 20 vedre :P

Doar daca esti casatorit cu Nicoleta Luciu sau alta planta din asta de nu isi uda unghiutele.

#23
msn2

msn2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 25.04.2008
@carapicho: te-a uns de pomana!

daca tu nu vezi rostul .... asta e.

chiar ca multi dintre noi isi merita soarta!



acum referitor la candy: cred ca ai avut si ghinion, eu am un prieten care are o masina de spalat candy de 4-5 ani si merge ok.
se pare ca sunt la noroc.

#24
mamitzuka

mamitzuka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 11.04.2013

View PostCarapicho, on 15 aprilie 2013 - 14:37, said:

Imi pare rau nu SP nu ne da voie sa dam 20 like uri ca iti dadeam maxim la Like-uri.Ma uns pe suflet acest coment.
Sunt multi in romania care au salariu 800 de lei si au in casa plasme de 8000  .Mie special imi plac cei care fac rate sa plece in vacanta.
Nu vad rostul la o masina de spalat vase decat daca sunt 50 de insi intr-un apartament si se gateste la ceaun de 20 vedre Posted Image

Doar daca esti casatorit cu Nicoleta Luciu sau alta planta din asta de nu isi uda unghiutele.

Avand in vedere ca esti tanar, te compatimesc ca gandesti asa!!!

#25
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View PostCarapicho, on 15 aprilie 2013 - 14:37, said:

Imi pare rau nu SP nu ne da voie sa dam 20 like uri ca iti dadeam maxim la Like-uri.Ma uns pe suflet acest coment.
Sunt multi in romania care au salariu 800 de lei si au in casa plasme de 8000  .Mie special imi plac cei care fac rate sa plece in vacanta.
Nu vad rostul la o masina de spalat vase decat daca sunt 50 de insi intr-un apartament si se gateste la ceaun de 20 vedre Posted Image

Doar daca esti casatorit cu Nicoleta Luciu sau alta planta din asta de nu isi uda unghiutele.
Daca ai avea masina de spalat vase nu ai mai vorbi asa si i-ai vedea si utilitatea. E la fel de utila ca si masina de spalat rufe. Sau dupa tine nici masina de rufe nu e utila?
Iar o masina de spalat vase e cca 1200 ron nu e o groaza de bani. Inutila e plasma sau lcd-ul indiferent de pret.

Edited by Clovis, 19 April 2013 - 16:22.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate