Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Windows Phone 8

- - - - -
  • Please log in to reply
709 replies to this topic

#685
Razvanel12345

Razvanel12345

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.11.2014
Salutare . de curand mi-am luat un nokia lumnia 520 , dar am o problema . Telefonul este decodat  , dar nu imi recunoaste cartela ..
Imi puteti da ceva sfaturi ca sa-l rezolv ? Multumesc

#686
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,603
  • Înscris: 05.01.2007
E taiata?

#687
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Finally! http://www.windowsce...action-center-0

#688
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Da, Mos Nicolae exista.

#689
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Și încă o noutate multașteptată de gameri - pentru omorât timpul:) http://www.windowsph...be-7596a1720166

#690
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
În sfârșit Dropbox oficial ptr WP: http://www.windowsph...13-b16121aeb8f8

#691
Catalinrgb

Catalinrgb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 02.06.2014
Salut, știți cumva de ce nu merge sa mi se descarce actualizarea pentru win 8.1? Am pus iar versiunea de win 8 cu lumia recovery și de atunci numai merge sa descarc actualizare.

#692
ionut_blue

ionut_blue

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 07.08.2011
Incearca cu Nokia Pc Suite.

#693
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Ptr. cei interesați, un ultim tweak de la Microsoft:

http://www.windowsph...54-d2d4f8a4ac96

Posibil să fie inclus pe viitor în Windows 10 for mobile. Rămâne de văzut...

#694
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Are cateva luni de cand a aparut. 😊

#695
maruta93

maruta93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 07.02.2012
salut am achizitionat de curand un nokia lumia 800 si nu imi merge bluthoo este vreo setare cv ? in afara de on/of si ce program recomandati ptr  transfer media dupa pc

#696
cornel14

cornel14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 23.03.2012
Ai invatat sa scrii prin boscheti?

#697
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Merge Bluetooth dacă stai in meniul Bluetooth ! Nfc nu merge cu alte telefoane în afara wp.

#698
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
În sfârșit o aplicație pe care o aștept de mult:  „mSecure” pentru Windows Phone http://www.windowsph...75-36f65b7193cc Pentru scurt timp probabil nu costă decât 5 EUR- dar atenție, este aplicație universală așa că nu mai este nevoie să o plătiți pe desktop ptr varianta Metro. Eu unul o folosesc de foarte mult timp, este crossplatform și foarte bine făcută. Enjoy!

#699
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Și în general dacă sunt curioși iată cam ce colcăie pe Lumia-ul meu - asta pentru cine vrea să facă switch-ul dinspre orice alt OS către WP. Lipsa aplicațiilor NU mai este demult un motiv. Este cam lung filmuleț-ul dar cam atâta mi-a luat mie să îl butonez pe fugă...

Vizionare plăcută iar pentru întrebări legate de varii aplicații vă stau la dispoziție...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KP7B_1TVucE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#700
flylex99

flylex99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 25.01.2009
@alexdonc - am si eu o intrebare...Daca sunt pe telefon si vreau sa vad filmuletul pe care l-ai postat, cum fac? In internet explorer cu varianta de site mobile sau full version, ori din tapatalk, nu am nicio posibilitate. Pe Lumia 1020-ul meu cu Denim asa se intampla la mai toate filmuletele postate. Mai am un forum de Formula 1 pe care stau si clipurile postate acolo, le vad doar de pe pc sau Androidul sotiei. Nici nu stiu ce e mai intai...frustrant sau enervant ?

#701
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004

View Postflylex99, on 19 martie 2015 - 08:15, said:

@alexdonc - am si eu o intrebare...Daca sunt pe telefon si vreau sa vad filmuletul pe care l-ai postat, cum fac? In internet explorer cu varianta de site mobile sau full version, ori din tapatalk, nu am nicio posibilitate. Pe Lumia 1020-ul meu cu Denim asa se intampla la mai toate filmuletele postate. Mai am un forum de Formula 1 pe care stau si clipurile postate acolo, le vad doar de pe pc sau Androidul sotiei. Nici nu stiu ce e mai intai...frustrant sau enervant ?

Mda... Te faci ca dai reply si apoi copiezi link-ul fara tag-uri. Apoi dai paste in IE. :)

#702
grobianu

grobianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.04.2009
stie cineva cu ce player pot asculta .aif (pe lumia 735)?
cu alte cuvinte, exista in wp un player care sa stie de toate (macar pe audio!)?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate