Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Achizitie Cuptor cu microunde

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bobby12e2007

bobby12e2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 21.02.2011
Salut tuturor,

Vreau sa achizitionez un cuptor cu microunde si nu prea stiu ce sa aleg...
Il voi folosi la incalzit diverse chestii, floricele, ocazional si la gatit chestii rapide.
Vreau sa fie negru sau metalic(mai bine zis nu vreau alb)..sa aiba gril si sa fie digital...Buget maxim 350RON.

Ce ma intereseaza e ce marci sunt mai bune petru ca nu prea am habar.

Am gasit 2 cuptoare si nu stiu care ar fi mai bun:
Gorenje
Samsung

Astept opiniile voastre.

Multumesc!

Edited by bobby12e2007, 23 August 2012 - 19:19.


#2
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
cauta cuptor cu microunde sharp. eu am un d-asta de 20 de ani si merge fara probleme. eu recomand d-ala cu cadran, nu digital. se umbla mult mai usor si simplu cu el.

#3
bobby12e2007

bobby12e2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 21.02.2011

View Postrich1974, on 23rd August 2012, 21:18, said:

cauta cuptor cu microunde sharp. eu am un d-asta de 20 de ani si merge fara probleme. eu recomand d-ala cu cadran, nu digital. se umbla mult mai usor si simplu cu el.

Fara suparare dar in 20 ani se mai schimba calitatea produselor unui producator...ma intereseaza un clasament actual...
in legatura cu cadranul..vreau digital pentru ca incerc sa tin pasul cu schimbarile..dificultatea utilizarii unui cuptor de 4 mil nu cred ca e o problema pentru mine avand in vedere faptul ca fac parte din aceasta epoca a tehnologizarii si automatizarii...probabil si varsta e de vina.

#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005

View Postrich1974, on 23rd August 2012, 21:18, said:

cauta cuptor cu microunde sharp. eu am un d-asta de 20 de ani si merge fara probleme. eu recomand d-ala cu cadran, nu digital. se umbla mult mai usor si simplu cu el.

Tu crezi ca astea de acum mai tin 20 de ani? Sa fim seriosi daca il va tine 2 ani sa zica mersi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate