Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

service

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
leletu

leletu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.05.2012
Ca sa schimb rulmentii la Whirlpool AWM 8105, trebuie sa demontez cuva cu tot cu carcasa din plastic. Asta pentru ca acea carcasa este din doua bucati pinse cu niste cleme de jur-imprejur. Dar am telescoapele de jos si nu stiu cum sa le desfac de carcasa; stie cineva? Cam cat costa o pompa de evacuare de Whirlpool AWM 8105?

#2
stelica_33

stelica_33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 712
  • Înscris: 12.03.2011
telescoapele sint prinse de "talpa" masinii ,acolo are un bolt de plastic
pe capatul ascutit al acestui bolt are doua clepsuri care  impiedica boltul sa iasa . mai intai trebuie sa bati in capul boltului sa le poti vedea
stringi aceste clepsuri si bati usor in bolt
spor

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate