Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

probleme cu masina de spalat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mihaela21985

mihaela21985

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.04.2012
am cumparat in octombrie 2011 aceasta masina de spalat rufe BEKO WMB 51232 PT. in luna decembrie am apelat la service si i-a fost schimbata placa ( o fi placa de baza?! nu ma pricep deloc la partea tehnica) iar acum in aprilie iar am avut nevoie de cei de la service
problemele ei s-au agravat -la inceput arata End program inainte de asi face treaba( de ex din 1h si 32 min spala 30 min dupa care arata End) iar acum nu mai merge deloc doar se aude un harait si nu ia apa nu evacueaza nu stoarce si nici timpul afisat nu scade( de ex o pun sa spele la 1h si 57 min se aude zgomotul ala si ramane asa la 1 h si 57 min si 10 min fara sa se intample nimic cu ea) au fost cei de la service si au zis ca nu stiu ce are -acolo da o eroare E07 de care ei zic ca nu stiu ce e. se pricepe cineva la asa ceva? va rog sa ma ajutati sa stiu ce sa fac; mentionez ca probleme cu apa nu sunt, folosesc detergent ariel si calgon la fiecare spalare si balsam( desi balsamul dispare atunci cand se opreste inainte de asi termina treaba rufele nu miros deloc a balsam nu stiu unde se duce si ce face)
va multumesc!!

#2
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Au schimbat modulul electronic de comanda al masini.In manual pt a ajunge la setarile din fabrica spune "Press and hold Start / Pause / Cancel
button for 3 seconds to reset the machine to factory settings."
Incearca asta , daca nu merge si e inca in garantie , ii chemi pe cei care au schimbat modulul.

Edited by tidicristi, 19 April 2012 - 15:52.


#3
sandel_u

sandel_u

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 21.11.2009
Mihaela1985, bun venit pe forum! Este de apreciat ca stii sa folosesti "nu mai" in loc de "numai", dar chiar nu te zgarie pe ochi si pe creier sa scrii 8 randuri de cuvinte si sa nu folosesti deloc semne de punctuatie si sa scrii cu litere mari la inceput de propozitie?
Ai mai, ce naibii, ca totusi ai facut si tu o scoala ... sau nu?
Cat despre masina te duci frumos la ei si daca o ai in garantie le spui sa o rezolve si daca nu o sa apelezi la protectia consumatorului. Tu ai drepturi ca si consumator si este obligatia lor sa rezolve problema. Nu este problema ta cat costa si cum o sa rezolve ei dar ar face bine sa respecte legea! Nu doar ca ei sunt obligati sa iti rezolve problema dar au chiar si o limita de timp.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate