Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

cum maschez apometrele?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dana789

dana789

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 07.01.2010
Am achizitionat un apartament care dispune de gresie si faianta in baie pe care doresc sa le pastrez. Urmeaza sa chizitionez mobilier pentru baie si o chiuveta. As vrea sa fac in asa fel incat sa maschez apometrele care sunt asezate intre wc si spatiul pentru chiuveta.
Credeti ca e buna ideea de a achizitona o masca pentru chiuveta/dulapior care sa cuprinda si apometrele??
Mentioneza ca langa chiuveta este asezata cada care are o aerisire (sau ceva de genul) mascata cu un panou si deci trebuie sa las cumva loc si de umblat acolo daca va fi vreodata cazul.
Ma gandeam ca as putea cumva sa construiesc ceva care sa mascheze apometrele ca in poza atasata dar iar nu stiu cum sa fac sa las deschidere sau sa fac in asa fel sa existe posibilitatea sa se umble la acea aerisire sau ce-o fi ea de la cada.

Attached Files



#2
asyx

asyx

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,059
  • Înscris: 14.06.2008
cu placa de rigips pe care poti pune faianta plus o usa estetica pentru vizitare

#3
apanoiu

apanoiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,181
  • Înscris: 10.01.2007
..sau asa:

Mentionez ca solutia a fost incropita in graba cu materialele deja existente la lucrare(singura achizitie - balamalele hafele 170 grade... foarte proaste)

Rezultatul final este bun, dupa actiunea de chituire nici nu iti dai seama ca este usita de acces :)

Attached Files


Edited by apanoiu, 16 March 2011 - 09:47.


#4
dana789

dana789

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 07.01.2010
Se poate face mobilier de baie (masca chiuveta) la comanda?

#5
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
sigur ca se poate face comanda de  masca pentru chiuveta d el abaie.dar cel ma  bine este ca vin acasa tamplarul s-au cel care  face, sa vada despre ce este vorba. se gasesc in comert chiuveta + masca.eu asa am procedat si este mai bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate