Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Se poate inlocui o bucata de parchet? URGENT !

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
burghezx

burghezx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 23.12.2010
Mi a pus mesterul parchetul cat am lipsit de acasa.Cand m am intors am observat 2 bucati (placi) de parchet cu probleme pe al patrulea rand de la perete, primele de la usa. Vreau sa -l chem pe mester sa le schimbe cu altele care sunt ok, si vreau sa stiu daca se mai poate acest lucru. Parchetul este cu clic, l a pus fara adeziv. Se poate desface primele 3 bucati dinspre perete pt a se ajunge la bucatile cu probleme ??? Va rog sa mi dati un sfat. Multumesc.

#2
mardraaxi

mardraaxi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,898
  • Înscris: 22.11.2009
daca placile nu au intre ele nici un fel de adeziv sau pe sapa atunci pot fi demontate fara probleme dar cu atentie,trebuie demnotat tot pina la acele bucati in ordinea descrescatoare montajului.

#3
novigelu

novigelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 20.11.2010
Am cateva 3 placi de parchet care se misca la margine cand apas pe ele si scartie. Puteti sa-mi sugerati ce sa pun sub ele sa nu se mai miste ?.Parchetul este pus pe sapa!

#4
mardraaxi

mardraaxi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,898
  • Înscris: 22.11.2009

 novigelu, on 9th March 2011, 12:22, said:

Am cateva 3 placi de parchet care se misca la margine cand apas pe ele si scartie. Puteti sa-mi sugerati ce sa pun sub ele sa nu se mai miste ?.Parchetul este pus pe sapa!
nu se intelege nimic,tip parchet,grosime,mod de fixare si montaj,model,ceva mai multe detalii ca sa poti primi o solutie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate