Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Agentii de recrutare /plasare a fortei de munca in strainatate

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
adi_adriano21

adi_adriano21

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.04.2015
Buna ziua!  A plecat cineva in strainatate prin agentia OFFICE INTERIM (agentii in Botosani si Iasi)  ??  Va rog f mult sa-mi raspundeti daca stiti ceva!


http://tjobs.ro/jobu...ti-anglia/50789

#38
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Daca cere bani pentru procesare, interviu si chestii, este teapa.

#39
johnyk83

johnyk83

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.08.2015
Salut!A auzit sau plecat cineva cu agentia Qbis!?Se pare k e din Lituania cu reprezentanta si in  Romania...m ar interesa dk a mai plecat cnv prin ei si dk sunt seriosi sau tepari k si majoritatea asaziselor agentii de recrutare...
http://www.qbisjobs....hartie&vid=3498

#40
vladradu89

vladradu89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.11.2015
Persoanele interesate de un job in Marea Britanie, pot contacta agentia Stratton Recruitment, agentie ce ofera consultanta numai persoanelor cu experienta in domeniul hotelier. Nu se percepe absolut nici un comision pentru bucatari, iar pentru pozitiile entry level, comisionul se percepe dupa primul salariu din Marea Britanie!
www.strattonrecruitment.ro

#41
SilverhandRomania

SilverhandRomania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.11.2015

 meanman, on 04 octombrie 2010 - 19:38, said:

Si eu caut, dar se pare ca cel mai usor e prin rude/prieteni. Pana acum nu am intalnit firma de recrutare care sa nu ceara comision. Eu sunt de parere  ca firmele de recrutare ar trebui sa ceara comisionul in lunile ce urmeaza dupa angajare, si sa platesti din salariu. De asemenea, ar trebui sa se fac o lista neagra cu firmele care dau tepe, in felul asta s-ar stopa o parte din abuzurile care se fac in legatura cu plasamentul fortei de munca. Eu te sfatuiesc sa-ti gasesti un job aici si sa strangi bani pentru plecare. Chiar daca gasesti de lucru prin rude/prieteni, tot ai nevoie de niste bani pentru inceput.

Succes!



Bună ziua!

Silverhand Romania este o agenție de intermediere locuri de muncă în Germania.
Nu percepem niciun fel de comision sau taxă de mediere pentru serviciile acordate.
Oferim locuri de muncă pentru muncitori calificați ( electricieni, sudori, instalatori, operatori CNC, stivuitoriști), dar și pentru necalificați ( muncitor fabrică AUDI).
Dacă vorbiți limba germană la nivel conversațional, ne puteți apela la nr. 0773 787 443.
Ne găsiți și pe facebook:
https://www.facebook.com/SilverhandRO/

#42
cAlexandru1988

cAlexandru1988

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.03.2016
Nu stiu voi cu care agentia ati plecat, eu am avut o experienta nasoala cu Banca de Joburi si am ales apoi am ales sa plec cu Viajob...
Nu mi-au perceput nici un comision si au fost seriosi.
Bafta!

#43
Viper005

Viper005

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.02.2017
buna ziua trebuie sa plec in Anglia cu agentia Office Interim la depozite tesco in doncaster si as dori sa intreb daca a mai plecat cineva cu ei cere 300 de lire pentru cazare si 100 de lire pentru acte ....Daca puteti sa ma ajutati cu o parere va multumesc

#44
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
Este cineva destul de promitator in Germania care califica si ulterior angajeaza motostivuitoristi, Colceriu V sau Colceriu Valentin (nu mai stiu sigur) pe FB. Se cere limba germana, in fine , bagati si voi un ochi acolo , nu stau sa ii fac eu reclama.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate