Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Problema Creative Inspire T3100

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006
Acu cateva ore mi-am cumparat un Creative Inspire T3100. Per total sistemul este bunicel (satelitii) dar bass refelxul de la subwoofer vibreaza in ultimu hal (si e din plastic). Cred ca va dati seama ce nasol se aude. La magazin nu prea am sesizat aceasta problema dar cand am ajuns acasa am vazut.  :death: Toate sistemele is asa sau doar al meu? Ma enerveaza ca trebuie sa tin bassul pe la jumate ca altfel vibreaza plasticul si e cam suparator (mai ales pt cei din jur care nu sunt in contact direct cu satelitii care m-ai atenueaza acel gajait).

#2
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006
Nimeni......?!?!?!? Oare daca scot acel plastic (bass refelex)se rezolva? Daca ar avea si un tub din lemn in spatele celui de plastic cred ca da...nu?

#3
N.i.c.e_B.o.y.

N.i.c.e_B.o.y.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 13.08.2007

View Postsebastian98, on Dec 26 2007, 19:47, said:

Nimeni......?!?!?!? Oare daca scot acel plastic (bass refelex)se rezolva? Daca ar avea si un tub din lemn in spatele celui de plastic cred ca da...nu?

aceiasi problema a avut-o un prieten cu Creative P380, dar dupa 2 ani. nu cred ca tubul acela vibreaza mai degraba ceva in sub. daca ascoti tubul acela nu cred ca va mai suna asa bine si nici tub de lemn nu are (la x-230 si x-530 e din carton  :lol: ).
ala vibreaza?

Attached Files



#4
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006

View PostN.i.c.e_B.o.y., on Dec 27 2007, 10:50, said:

aceiasi problema a avut-o un prieten cu Creative P380, dar dupa 2 ani. nu cred ca tubul acela vibreaza mai degraba ceva in sub. daca ascoti tubul acela nu cred ca va mai suna asa bine si nici tub de lemn nu are (la x-230 si x-530 e din carton  :lol: ).
ala vibreaza?
Da....de acel tub...care cred ca e din plastic...si daca pui mana pe el cand e basul tare iti dai seama ca el vibreaza...l-am pus acum pe calculatorul (laptop-ul) pe care o sa-l folosesc si parca nu se mai simte acel gazait...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate