Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

vreau sa stiu si eu...

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
orgica

orgica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.09.2007
am si eu o mare rugaminte la voi,daca stiti sa-mi spuneti si mie daca sunt programe cu care se poate tine asociatia de locatari si care sunt acestea pls pls pls ......(rugamintile unei babute ...)
scuze pt moderatori dar nu stiu unde sa incadrez acest topic si daca trebuie schimbat ii rog sa o faca .

#2
alf77

alf77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 24.11.2004
din ce am ajutat eu un vecin , nu trebuie un program anume..Se poate face un tabel in Excel care sa tina evidenta respectiva.

Dar ca sa faci astea trebuie sa urmezi niste cursuri in urma carora primesti un fel de licenta de adiministrator de asociatie de locatari,singurul legal imputernicit sa tina rapoartele.Cursurile se fac de stat si sunt gratuite unele..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate