Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Sistem 5.1 Watson

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
blanc

blanc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 07.04.2005
Salutare,
Am vazut in oferta de la Metro un sistem de boxe 5.1 Watson AS 6651 sub 300 lei. Ce mi-a placut este ca boxele fata sunt tipul ala inalt si ar da mai bine langa TV. Imi poate spune cineva daca se merita sau nu achizitia lor ?
Multumesc

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,424
  • Înscris: 08.12.2006
Faza cu "se merită sau nu" e absolut relativă. Ascultă-le frate, dacă ție îți plac se merită, dacă nu, asta e... Doar nu le iei pentru noi...

#3
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006
Eu zic sa nu-ti iei toate stifturile de boxe,mai bine iti iei ceva de firma,nu sunt eu obsedat dupa lucrurile de firma neaparat dar la boxe se simte diferenta

#4
blanc

blanc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 07.04.2005
Cand am scris daca se merita sau nu ma refeream la faptul ca cine le-a cumparat deja e multumit de cum se aud.
Pe de alta parte, nu am bani sa dau pe un sistem de marca, singurul pe care l-am vazut la un pret accesbil, un Sony nu-mi place ca design

#5
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006
Tu vrei sa le iei pentru design ca sa dea frumos in casa vad,nu cauti neaparat sunet de calitate.La banii astia iti poti lua un sistem logitech sau creative,ba chiar iti mai si ramane si ceva bani

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate