Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

zugraveli.. mesteri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sharkyalex

sharkyalex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.05.2007
Salut,

Am un apartament cu 3 camere care necesita renovat. Care ar fi pretul la care m-ar ajunge tinand cont de faptul ca imi doresc peretii raschetati si gletuiti, cu un var lavabil alb...
Stie careva un mester iefin si bun care sa lucreze rapid?... sau sunt visuri?

Alex,

#2
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
chiar visuri
si acum vara

#3
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007

View Postsharkyalex, on Jul 26 2007, 09:51, said:

Salut,

Am un apartament cu 3 camere care necesita renovat. Care ar fi pretul la care m-ar ajunge tinand cont de faptul ca imi doresc peretii raschetati si gletuiti, cu un var lavabil alb...
Stie careva un mester iefin si bun care sa lucreze rapid?... sau sunt visuri?

Alex,
pe timp de vara,adica exact sezonul de constructii e foarte greu de gasit meseriasi liberi,numai cei mai putini buni nu prea au de lucru,si daca gasesti pretul e pe masura!

#4
Patitul

Patitul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.12.2007
Buna ziua!

Imi pare rau ca trebuie sa apelez la forumuri pentru a indemna alte persoane sa evite anumiti asa zisi zugravi dar am patit-o anul acesta cu 2 la rand si casa mea tot pe dos a ramas.

Desi se lauda ca sunt foarte buni .. am avut surpriza sa vad cum isi pot bate jos de munca cei de la SC AMF CONSTRUCT SRL (AMENAJARI INTERIOARE) cu FLORIN MOLDOVAN in frunte (cantor la biserica in TURDA). Va recomand sa il evitatie pentru ca pe cat de prost lucreaza pe atat de arogant si hot este. Am ramas fara o parte de materiale de constructii si cu munca neterminata.

Credeam ca cei care sunt implicati in biserica sunt totusi cu frica de Dumnezeu .. dar se pare ca FLORIN MOLDOVAN nu o are ci doar se foloseste de biserica pentru a castiga clientii.

Inaintea lui Florin Moldovan a mai fost si Pop Radu din Satul MIHAI VITEAZU de langa TURDA jud. CLUJ care "a incercat" sa puna gresie si faianta si a ajuns sa puna faianta in perete pentru ca, cica, peretele e stramb si trebuie sa mearga drept cu faianta.  :D . Am crezut ca innebunesc cand am vazut ce prostie este in acel om.  Si cum i-am spus sa repare .. a fugit si dus a fost.

Mare atentie sa nu faceti greseala mea de a da banii inainte de ultima zi de lucru si niciodata sa nu-i lasati sa lucreze la negru pentru ca nu puteti face nimic dupa ce au fugit.

#5
amenajari_buc

amenajari_buc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.12.2007
Daca aveti nevoie de un mester , instalator, zugrav etc... Contactati-ma pe PM sau la e-mail: [email protected]
Valabil pentru Bucuresti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate