Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Vopsea de par

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
unu_suparat

unu_suparat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 27.05.2007
Sal

Asa cum spune si titlul...caut VOPSEA de par albastra sau verde in IASI  :confuzzled:  si nu am gasit nicaieri ,asa ca daca stiti cine,unde...lasati un reply si pe aici  :worthy:

#2
SeNsaTioNs

SeNsaTioNs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 16.10.2005
incearca sa`ti intrebi coafeza unde gasesti, si de la ce marca. eu asa fac cand vreau ceva pt par, iar draguta de ea :D  imi raspunde mereu exact cu ce imi trebuie

#3
yapy

yapy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 21.09.2006
hello
vreau si eu sa stiu unde gasesc vopsea de par Albastra
in BUCURESTI
un bleu-marin ceva

#4
Pink_madutza

Pink_madutza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 01.08.2007
Si eu as vrea sa stiu unde pot gasi o vopsea de par roz in Brasov....

#5
icx

icx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 635
  • Înscris: 25.02.2007
Si pe mine ma intereseaza ceva bleu, in Bucuresti. :) Dar ceva cat mai sigur cu putinta (sa afecteze cat mai putin sau deloc firele de par, radacinile si ce mai este legat de astea), eventual care se poate da jos cu usurinta. Si un nuantator e bun.

#6
yapy

yapy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 21.09.2006

View Posticx, on Aug 4 2007, 19:54, said:

Si pe mine ma intereseaza ceva bleu, in Bucuresti. :) Dar ceva cat mai sigur cu putinta (sa afecteze cat mai putin sau deloc firele de par, radacinile si ce mai este legat de astea), eventual care se poate da jos cu usurinta. Si un nuantator e bun.
daca afli,sa-mi spui si mie,eu n-am nevoie decat de foarte putin,pentru ca am parul scurt
asa ca save some for me  :kisstogether:

#7
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
( nu mai deschid alt topic pentru ce vreau sa intreb, ca are oarecum legatura cu ce se discuta aici, deci... scuze ca ma bag peste treburile voastre) A (mai) vazut cineva prin buc. produse de la Cover Line? eu am cautat cam peste tot...singurul loc unde mai gaseam era la un magazin semi-obscur de pe Margeanului, unde n-am mai vazut in ultima vreme :(. Cu altceva nu m-am mai vopsit de mult, si la salon tot cu asta m-au facut ( asta am cerut eu, coafeza a fost de acord, asa ca am venit eu cu vopseaua). sau macar un salon unde folosesc cover line ( nu conteaza zona) ?

#8
eNRG

eNRG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.10.2006
Vopsea de la Cover Line gasesti in magazinul Unirii, la parter :)

#9
eminem4ever

eminem4ever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 20.05.2006
sa nu va vopsiti verde in cap ca o sa aratati ca un gazon

#10
Leoaika

Leoaika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.12.2006
Poti sa incerci cu albastru de metil. Iese verde. Eu cred ca e mai sanatos decat sa bagi vopsea. nu tine prea mult dar iese mishto. S-a facut o prietena de-a mea. Gasesti la farmacie B)

#11
Black-Spirit

Black-Spirit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 02.07.2007

View PostLeoaika, on Sep 27 2007, 22:56, said:

Poti sa incerci cu albastru de metil. Iese verde. Eu cred ca e mai sanatos decat sa bagi vopsea. nu tine prea mult dar iese mishto. S-a facut o prietena de-a mea. Gasesti la farmacie B)

         depinde cat pui si cum pui! nu stiu in ce conditii iese verde...probabil daca pui foarte multa solutie in apa sau toata sticluta`n cap! m-am facut mai demult si mi-a iesit un albastru superb(sigur ca am pus doar un sfert de sticluta sau putin mai mult). unele fete(vopsite cu nuanta negru-albastrui) il folosesc adesea dupa fiecare samponare...cica se pastreaza nuanta puternica de albastru!
          Deci nu-ti turna toata sticla daca vrei sa te faci albastru/a ci mai bine te faci de mai multe ori si cate putin! :peacefingers:

#12
ammona23

ammona23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.12.2009
in romania vopsea in toate nuantele, incluziv, verde, albastru roz se gaseste aici www.pisica-neagra.ro

#13
cristinalazar

cristinalazar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.11.2013
se gaseau inainte nuantatoare albastre acum nu mai exista , nu le mai fabrica!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate