Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

3 probleme!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dante_alex

dante_alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.10.2006
LG DVDRW GSA-4167B....e dvdrw meu...folosesc nero 6302..
1.CE NERO AR TREBUI SA FOLOSESC,CARE AR FI COMPATIBIL 100%??EU IMI FAC CD-URI AUDIO AM CEVA SCULE DE MIXAT....
2.AM FACUT VREO 4 CD-URI TOTUL OK..LEA FACUT BINE..DUPA CE LEAM PUS PE SCULE..DUPA UN ANUME TIMP INCEPEA SA SARA CD-UL!!A VENIT UN PRIETEN CU 20 DE CDURI FACUTE DE CDRW LUI AKASA..LEAM ASCULTAT TOATE NICI O PROBLEMA..A MAI VENIT UNU..LA FEL..DECI E DE LA DVD-UL MEU CEVA..CE POT FACE???CEVA DIN OPTIUNI DE LA NERO SAU ALTA VERSIUNE...??
3.CUM POT NORMALIZA CAT DE CAT PROFI FISIERLE .WAV INAINTE SA LE SCRIU..???

#2
Semper Pri

Semper Pri

    Wannabe photographer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,380
  • Înscris: 19.10.2006

View Postdante_alex, on Nov 17 2006, 02:41, said:

LG DVDRW GSA-4167B....e dvdrw meu...folosesc nero 6302..
1.CE NERO AR TREBUI SA FOLOSESC,CARE AR FI COMPATIBIL 100%??EU IMI FAC CD-URI AUDIO AM CEVA SCULE DE MIXAT....
2.AM FACUT VREO 4 CD-URI TOTUL OK..LEA FACUT BINE..DUPA CE LEAM PUS PE SCULE..DUPA UN ANUME TIMP INCEPEA SA SARA CD-UL!!A VENIT UN PRIETEN CU 20 DE CDURI FACUTE DE CDRW LUI AKASA..LEAM ASCULTAT TOATE NICI O PROBLEMA..A MAI VENIT UNU..LA FEL..DECI E DE LA DVD-UL MEU CEVA..CE POT FACE???CEVA DIN OPTIUNI DE LA NERO SAU ALTA VERSIUNE...??
3.CUM POT NORMALIZA CAT DE CAT PROFI FISIERLE .WAV INAINTE SA LE SCRIU..???
1. nero 7 mere super
2. daca folosesti CD-uri facute pe vapor sau pe roata olarului clar ca nu vei avea calitate. Apoi am o vorba: CD-uri cu viteza maxim 8 pt mine și prieteni și maxim 16 pentru alții. Adică cu cat viteza de scriere e mai mică cu atât CD-ul va fi mai "stabil" (nu gasesc alt termen la ora asta).
3. era un program.. sonic foundry sound forge sau cam asa ceva. M-am jucat cu el mult timp si scoate foarte bine cam orice din orice. Sau nero 7 - și asta are ceva parca.

P.S. GSA-4167B am si eu si am avut probleme doar cu CD-uri ARo (ceea ce e si normal; prim magazine am vazut si mazăre ambalată de ăștia. Nu că ar conta, dar știi câtă importanță are??)

Edited by Semper Pri, 17 November 2006 - 03:09.


#3
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 30.09.2003
"EU IMI FAC CD-URI AUDIO AM CEVA SCULE DE MIXAT"

Si vrei sa dai normalize in Nero?! Glumesti! Pai cum le faci daca nu le masterizezi in programul respectiv? Eu am folosit Steinberg Wavelab si are functii dithering etc chiar la 24biti.
In rest subscriu la cele spuse de colegu.

#4
dante_alex

dante_alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.10.2006

View PostKITZU, on Nov 17 2006, 14:46, said:

"EU IMI FAC CD-URI AUDIO AM CEVA SCULE DE MIXAT"

Si vrei sa dai normalize in Nero?! Glumesti! Pai cum le faci daca nu le masterizezi in programul respectiv? Eu am folosit Steinberg Wavelab si are functii dithering etc chiar la 24biti.
In rest subscriu la cele spuse de colegu.



oaii..nu man..nu din nERO..tocmai ca am intrebat ce program as putea folosi..in rest ms mult de info!!!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate