Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

alegere sistem 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
liviu20

liviu20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 13.06.2005
Salut!Vreau sa achizitionez un sistem 5.1 si am nevoie de ajutor.M-as orienta catre un Genius SW-HF5.1 5000 150W ce parere aveti se merita?Daca nu ,ce alternative imi oferiti mentionez ca sunt dispus sa cheltui maxim 5.500.000 lei pe un sistem .Astept parerile voastre :w00t: Multumesc  :worthy:

Edited by liviu20, 05 September 2006 - 21:47.


#2
K3rn3L

K3rn3L

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 29.08.2006

 liviu20, on Sep 5 2006, 22:46, said:

Salut!Vreau sa achizitionez un sistem 5.1 si am nevoie de ajutor.M-as orienta catre un Genius SW-HF5.1 5000 150W ce parere aveti se merita?Daca nu ,ce alternative imi oferiti mentionez ca sunt dispus sa cheltui maxim 5.500.000 lei pe un sistem .Astept parerile voastre :w00t: Multumesc  :worthy:


Se merita ! Eu am Geniusul ala 3600 ... si sunt multumit. Varianta mentionata de tine este aparuta in 2006 este mult mai buna  : :peacefingers:

#3
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006

 liviu20, on Sep 5 2006, 22:46, said:

Salut!Vreau sa achizitionez un sistem 5.1 si am nevoie de ajutor.M-as orienta catre un Genius SW-HF5.1 5000 150W ce parere aveti se merita?Daca nu ,ce alternative imi oferiti mentionez ca sunt dispus sa cheltui maxim 5.500.000 lei pe un sistem .Astept parerile voastre :w00t: Multumesc  :worthy:
Frate , Genius-ul nu se merita de loc! Iti spun din proprie experienta! Si-a luat un prieten de-al meu si nu e multumit de loc de el! Eu ti-as recomanda un Jazz Speakers J9941, am auzit ca-i foarte bun si e 460 lei. Si de rest iti poti lua o placa de sunet (Audigy ti-as recomanda).Da tu faci cum vrei.

Oricum exista multe sisteme pana in 550 Ron 5.1 bune ( Logitech, Jazz Speakers , Altec Lansing etc.) ^_^

#4
sebyboy

sebyboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.10.2006
Genius 5.1 nu sunt rele si le gasesti cu putin pana in 4.000.000. dar daca zici ca dispui de 5.500 incearca Logitech. Sunt ele mai scumpe dar  sunt ceva mai bune.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate