Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

sistem 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
t-balt

t-balt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,136
  • Înscris: 05.08.2005
vreau sa imi iau un sistem 5.1 cu max 8 mil... ce imi recomandati? eu il vreau pt calculator...astept pareri

#2
cosminlive

cosminlive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 27.01.2006
vezi ca e topic mai sus ,,combina audio sau sistem 5.1 ,, poate te bagam in clubul SONY MHC  :coolspeak:

#3
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,359
  • Înscris: 23.05.2003
Empire R-501D.

#4
t-balt

t-balt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,136
  • Înscris: 05.08.2005
mai am o alta intrebare si ca sa nu mai deschid un alt topic o pun aici:
placa de baza are iesire 5.1, iar eu am vazut un sistem 5.1 dar facut pt dvd player. eu pot sa folosesc acel sistem la calculator sau imi trebuie obligatoriu receiver ? intreb deoarece fiecare boxa are intrare separata si volum are numai subwooferul. daca nu atunci imi explica si mie cum sta treaba cu acele 6 iesiri ?

#5
t-balt

t-balt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,136
  • Înscris: 05.08.2005
am mai gasit ceva pe net care pare interesant, dar eu nu prea am auzit de firma js, poate imi puteti da cateva detalii, uitati modelul la care ma gandeam aici
sau mai aveam in vedere un creative Gigaworks G500, numai ca nu l-am prea vazut de vanzare in romania, cel putin pe site-uri

Edited by t-balt, 18 August 2006 - 13:26.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate