Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Editare Video

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
FanOnePlus

FanOnePlus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.10.2016
Salut, ce program imi recomandati(fara Adobe!) pentru editat video-uri. Vreau sa cenzurez ceva sau sa adaug un fundal alb intr-o parte a videoclipului(exemplu: fundal alb care acopera o fata). Nu ma pricep cu programele complicate si nici nu vreau sa descarc o multime de GB pentru un program. Deci un program cat mai simplu care sa faca ceea ce am zis mai sus si sa nu-si piarda calitatea videoclipului dupa salvare.

#2
mirceadrg

mirceadrg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 29.03.2014
AVS Video Editor

#3
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007
Eu sunt curios cu ce editeaza "vloggerii" filmele pe care le posteaza adesea pe you tube. Se vede din clipuri ca sunt multe filmari decupate, efecte, destul de profi realizate.  Banuiesc ca folosesc ceva foarte productiv, din moment ce posteaza aproape zilnic , materiale de 7-10 minute din sute de cadre.   Ma gandesc la casey neistat, de exemplu.

#4
mirceadrg

mirceadrg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 29.03.2014
in general cei care fac vlog-uri folosesc iMovie, final cut pro...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate