Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Inrolarea in programul Apple pentru developeri.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adrianvesa

adrianvesa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.03.2016
Salut,

As avea nevoie de ceva informatii despre "Apple Developer Program". Am completat un forumar de inscriere vinerea ce tocmai a trecut iar azi, am primit un mail prin care sunt informat ca plata a fost respinsa, fara altee detalii mi se spune sa incerc cu un alt card sau sa sun la banca.

Am incercat cu un alt card dar imi spune ca nu poate inregistra comanda pentru ca mai exista o comanda identica.
Am sunat la Apple sa intreb cum pot anula comanda si sa incerc cu un alt card insa mi se spune ca acest program nu este disponibil in Romania. Adica Romanii nu pot urca aplicatii in appstore. Ce e sigur e ca sunt o gramada de aplicatii dezvoltate de firme din Romania(Trilulilu, Protv, Antena Group etc...).

Deci, intrebarea mea este daca e adevarat ca nu iti poti crea un cont de developer din Romania pentru apple store. Sincer domna cu care am vorbit nu mi se parea ca stie exact despre ce vorbesc, initial crezand ca incerc sa cumpar o aplicate.

Cine ma poate lamuri cum stau lucruile. Merci.

#2
adrianvesa

adrianvesa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.03.2016
Oke, la un al doilea research am gasit singur raspuns. Da, se poate face un cont de dezvoltator din Romania conform acestui document Apple.

Sorry for SPAM, dar poate va fi de folos cuiva, candva.

Anyway, poate stie cineva cum pot anula prima comanda sa pot crea una noua. Am incercat pe apple.com/orderstatus dar imi spune ca a aparut o eroare si cam atat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate