Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Barry (2016 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
A young Barack Obama, known to his friends as “Barry,” arrives in New York City in the fall of 1981 to begin his junior year at Columbia University. In a crime-ridden and racially charged environment, Barry finds himself pulled between various social spheres and struggles to maintain a series of increasingly strained relationships with his Kansas-born mother, his estranged Kenyan father, and his classmates.Barry is the story of a young man grappling with those same issues that his country, and arguably the world, are still coming to terms with 35 years later. On Netflix December 16.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7tobXqP5NXo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Io_Eu nu stie vorbeste ianglizeste. Sprehaneste pa rumansky zadac, proshu cvas..
Si mai ales scrie ce impresii ti-au lasat dumitale filmul, cum sa fost jocul actorilor, mesajul, daca hainele si decorurile au fost in epoca,cum lumina si muzica au contribuit la atmosfera..
Ca de copy puie monta de pe linkuri straineze stiu si eu sa facEEEEEEEEE.
Sau se scrie cu fuck?

Edited by Prien, 20 October 2016 - 16:26.


#3
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
JFC, ai uitat si sa-mi dai report de la atatia nervi!

Ce, numa' puie monta si kaura lovesi sunt eruditii boborului, recenzii pentru productii nedifuzate inca poti sa compui chiar tu daca tot ai mancarimi la tastatura. Suckcesuri!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate