Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Van Helsing (2016 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Serial nou SyFy, a inceput ieri. Vanessa, fiica lui Abraham Van Helsing, se trezeste la 3 ani dupa apocalipsa pentru a curata lumea de vampiri.

http://www.imdb.com/title/tt5197820/

.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/J7I2Q21F65o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005
Am văzut pilotul acum ceva timp. Interesant.

#3
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Am vazut si eu pilotul dar mi s-a parut slabut.

#4
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Nu-s amator de seriale, dar filmul mi-a placut maxim. Cred ca o sa ma uit la serial de dragul filmului :D.

#5
Werewolfc

Werewolfc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 13.03.2007
@Op: ms de info
@offtopic: saifai incepe sa o ia razna: baga noi seriale si pe cele vechi le cam anuleaza dupa primul, al doilea sezon. Mie unul imi placeau Constantine si Dominion: din ce vad sunt trecute amandoua pe linie moarta. Posted Image

#6
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Cu exceptia lui The Expanse, SyFy scoate seriale de cacao, normal ca le anuleaza.

#7
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View PostWerewolfc, on 25 septembrie 2016 - 12:21, said:

@Op: ms de info
@offtopic: saifai incepe sa o ia razna: baga noi seriale si pe cele vechi le cam anuleaza dupa primul, al doilea sezon. Mie unul imi placeau Constantine si Dominion: din ce vad sunt trecute amandoua pe linie moarta. Posted Image
Niste seriale "ieftine".
Parerea mea...

#8
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Inca un serial de umplutura de la SyFy. Nu e foarte slab dar nu e nici bun, e doar acolo, exista din inertie ca sa umple spatiul de emisie.

Imita stilul Walking Dead, dar au fost cam multe filme cu zombie in ultima vreme si s-au gandit sa mai varieze. Chiar si asa, s-au tinut fideli stereotipurilor, toti vampirii sunt imbracati in negru, femeile cu pantaloni de piele mulati. Trebuie sa recunosc ca serialul asta face The Walking Dead sa para Pulp Fiction.
Are un scenariu mediocru, dar si pus prost in practica. L-am urmarit dezinteresat, cum te-ai uita la un meci de cricket, nu simti nimic la el si de multe ori te plictiseste atat de tare incat vrei sa schimbi postul. Serialul e atat de slab, incat atunci cand personajele iau decizii tampite, nici macar nu-ti pasa. Din pacate a fost prelungit pentru un al doilea sezon.

Singurul lucru bun pe care l-au facut a fost sa puna in rolul principal o actrita care nu pare anorexica.

[ http://www.joblo.com/newsimages1/kelly-overton-tekken.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
te mirai ca a fost prelungit pt sezonul 2 :)...imediat apare sezonul 5. nu e chiar asa rau cum sperai.
ok, nici stralucit, dar merge de un binging in concediu

#10
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Presupun ca umple golul lasat de Supernatural, sunt cam la acelasi nivel.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate