Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Lumini ambientale auto

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
VictorP393

VictorP393

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.03.2014
Salut baieti!As dori sa.mi montez si eu niste lumini ambientale in masina cum sunt acestea: https://www.autolux....-verde-clone-1/
As vrrea sa.mi pun pe cele 4 portiere si pe bord,dar nu stiu cum sa fac legatura intre toate...ma puteti ajuta?stie cineva?daca apelez la un electrician auto oare se rezolva?

Edited by December, 24 August 2016 - 06:07.


#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Partea electrica nu este deloc complicata. Greu este sa pozitionezi cablul luminos. Eu nu as face asta.

#3
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View PostVictorP393, on 23 august 2016 - 23:18, said:

ma puteti ajuta?stie cineva?daca apelez la un electrician auto oare se rezolva?

Apeleaza la un electrician, poate sa-ti puna si instalatie de brad daca vrei pe bord
Aia nu e lumina ambientala, e Las Vegas. Mi s-ar parea mai putin kitsch o lumina de culoare alba finuta ascunsa prin fetele de portiera si la picioare.Strict parerea mea.

Edited by vimann, 23 August 2016 - 23:34.


#4
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Prima mea masina, un Opel Tigra A, avea niste LED-uri, la picioare luminau, atat la sofer cat si la pasager.
In prima noapte le-am dat jos.
Cand te uiti in retrovizoare si nu vezi nimic, iti dai seama ca ai platit o prostie.

Eu zic ca furtunul ala luminos e frumos, arata bine, dar in potbagaj, torpedou, cotiera...
Totusi, e interesanta ideea!

Edited by ericmario, 23 August 2016 - 23:46.


#5
soundventure

soundventure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 20.01.2009
arata frumos noaptea aprins, ziua tare fain o sa ti se para sa vezi toate furtunele si cablurile lipite pe la colturile usilor si bordului

#6
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Pom de iarna nu masina! E de prost gust. Tine de gusturi deci putem trece peste insa lumina pe plansa de bord se reflecta in parbriz si in geamuri si te incurca foarte tare la condusul pe timp de noapte - asta e motivul pentru care nu ai leduri, becuri spre parbriz.

#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006

View PostdreaQ, on 24 august 2016 - 07:59, said:

.... si te incurca foarte tare la condusul .....

El nu vrea sa conduca,el vrea sa epateze.Corelat cu muzica bubuitoare.
Un om cerebral nu foloseste asa ceva.

#8
VictorP393

VictorP393

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.03.2014
Multumesc tuturor pentru sfaturi bune sau rele!Pur si simplu am intrebat de montaj nu de altele,nici macar nu.mi luam acea culoare,in fine,va multumesc!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate