Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Comanda online

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
RegepOnur

RegepOnur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.10.2014
Am comandat de  pe magazinGSM prin fan curier și as vrea sa știu cam în cat timp va ajunge produsul în Constanța si dacă acesta va ajunge la mine acasă sau eu doar primesc o foaie cum ca ar trebui sa ma duc la posta? Comanda a fost data la ora 9:11. Scuzați întrebările stupide, nu am mai comandat de pe net.

Edited by RegepOnur, 27 July 2016 - 08:42.


#2
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005
Timpul de livrare e trecut de obicei pe site-ul respectiv. In mod normal ar fi a doua zi. Curierul te va suna ca sa-ti livreze produsul.

#3
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005
Cere magazinului sa-ti dea AWB pentru livrare, verifici in timp real unde e coletul si cand ajunge.

Edited by LensFlare, 27 July 2016 - 09:22.


#4
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
De regula, magazinele online te contacteaza, sa confirmi comanda. Daca intri in contul tau, poti vedea stadiul comenzii, awb-ul, pe care il poti urmarii pe siteul firmei de curierat.

#5
Villefort

Villefort

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 22.04.2016
Daca e prin FAN Courier nu te duci la Posta Romana, te suna un curier si vine la tine acasa sa ti-l dea.

#6
RegepOnur

RegepOnur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.10.2014

View PostVillefort, on 27 iulie 2016 - 10:04, said:

Daca e prin FAN Courier nu te duci la Posta Romana, te suna un curier si vine la tine acasa sa ti-l dea.
Mulțumesc de răspunsuri

#7
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View PostVillefort, on 27 iulie 2016 - 10:04, said:

Daca e prin FAN Courier nu te duci la Posta Romana, te suna un curier si vine la tine acasa sa ti-l dea.

Unii vor sa cobori pana in fata blocului. Fundurile lor prea delicate nu permit deplasarea de langa masina.

#8
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011

View PostIon_de_la_Raion, on 27 iulie 2016 - 11:42, said:



Unii vor sa cobori pana in fata blocului. Fundurile lor prea delicate nu permit deplasarea de langa masina.

Nu e vorba de fund greu, mai repede e vb de tescalaul de bani din buzunar pt care i se poate da in cap.Si eu, daca as fi curier, tot intr-un spatiu public/masina as dori sa inmanez produsul/ primesc banii.Stiu pe cineva care a lucrat la Cargus si i-au tremurat chilotii de cateva ori.

Edited by ionutz_joe2009, 27 July 2016 - 12:10.


#9
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,512
  • Înscris: 02.09.2006
El este platit sa aduca produsul la usa! Ca baga ei ca innecatii colete multe si eventual se intilneste cu cite 10 clienti prin parcari, este problema celor care accepta! Ia intrebati (sint destui romani) soferii de la Amazon cum urca frigiderele 20 de etaje!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate