Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Xiaomi Redmi Note 2 vs Meizu M2 Note

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Allyn1

Allyn1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 04.02.2014
Salut! Vreau sa-mi achizitionez un smartphone de pana in 800 de lei si cele mai bune mi se pare acestea 2. Problema este ca Xiaomi Redmi Note 2 nu prea se mai gaseste in stocurile magazinelor din tara. Este posibil in cateva saptamani sa fie adus la 1-2 magazine,mai astept. Meizu M2 Note nu pare rau,are procesorul de 1.3 in comparatie cu 2.0,dar nu e mare diferenta. Ar mai fi o idee sa cumpara de pe olx,dar nu prea as vrea sa cumpar telefon la mana a 2-a. Daca nu gasesc RN2 sa cumpar M2?

#2
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Note 3 Pro este la Dig in oferta. Mult superior si cam in acelasi pret.

Edited by lucifer76, 22 July 2016 - 18:12.


#3
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Niciunul. Redmi Note 2 il iei si pe la 600 lei din Romania. Pe la 800 lei gasesti Redmi Note 3 Pro care este superior din toate punctele de vedere.

#4
Allyn1

Allyn1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 04.02.2014

View PostRobiacs, on 22 iulie 2016 - 18:27, said:

Niciunul. Redmi Note 2 il iei si pe la 600 lei din Romania. Pe la 800 lei gasesti Redmi Note 3 Pro care este superior din toate punctele de vedere.
Pe la 600-700 RN2 pe olx. Un tip de pe forumul RN2 imi vinde unul la 500,folosit aproape un an. RN3 Pro pe la 700-800 pe olx,nou pe la 850+

#5
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016
Cand ai un buget de 800 lei, mai strangi putin pana la un Redmi Note 3 (Pro) cu 3GB RAM.

#6
Allyn1

Allyn1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 04.02.2014

View Post159, on 22 iulie 2016 - 19:32, said:

Cand ai un buget de 800 lei, mai strangi putin pana la un Redmi Note 3 (Pro) cu 3GB RAM.
Inca n-am. Achizitia o s-o fac prin august,sa vad atunci ce buget am si preturile

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate