Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Recomandare Firma pentru Instalare aer Celcia

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
horiachiornita

horiachiornita

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.06.2015
Slaut,

M-am pricopsit cu un aer Celia, cumparat de tatal meu de la un magazin care a dat faliment si nu stiu cu ce firma sa-l montez.
Am mai cumparat un alt aer de la altex si i am chemat pe baieti azi, acum il monteaza dar la cel celia au spus ca nu se baga.

Puteti sa-mi recomandati o firma cu care sa montez acest aer? Sau daca nu o firma niste oameni specializati in asta?

http://www.leroymerl...inverter-celcia

Multumesc!

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Toate aceste aparate se monteaza exact la fel, deci cei care te-au refuzat au facut-o din lene.

#3
horiachiornita

horiachiornita

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.06.2015

View Posthoriachiornita, on 24 iunie 2016 - 09:09, said:

Salut,

M-am pricopsit cu un aer Celia, cumparat de tatal meu de la un magazin care a dat faliment si nu stiu cu ce firma sa-l montez.
Am mai cumparat un alt aer de la altex si i am chemat pe baieti azi, acum il monteaza dar la cel celia au spus ca nu se baga.

Puteti sa-mi recomandati o firma cu care sa montez acest aer? Sau daca nu o firma niste oameni specializati in asta?

http://www.leroymerl...inverter-celcia

Multumesc!


#4
andu2006

andu2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 16.02.2013
De principiu toate se monteaza absolut la fel. Refuzul provine probabil din faptul ca ar fi obligati sa dea garantie si cum tu ai o marca si un model exotic - de aici refuzul.
Daca spui ca leroy vinde asa chestii noname, vezi cine le asigura montajul si implicit garantie si apeleaza la ei.

#5
horiachiornita

horiachiornita

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.06.2015
Salut,

Multumesc de ajutor! Am rezolvat cu cei de la leroy, ei o sa vina si o sa-l monteze. Se pare ca magazinul de la care tatal meu l-a cumparat a devenit Leroy acum...

Weekend placut!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate