Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

3 aplicatii java pentru meniuri restaurant

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
popic82

popic82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 22.03.2007
Salutare.
As avea nevoie de 3 aplicatii ( 2 dintre ele vor fi mulate pe tablete iar cea de.a 3 a pe telefon) fără api calluri. Anumite butoane fac apel la un localserver iar altele doar vor face trimitere la alte pagini în aplicația propriuzisa. Sunt interesat de un programator din Constanța  dar și din alt oraș nu ar fi un impediment. Am schemele la 2 dintre aplicațiile dorite iar cea de a 3 a este în curs de a fi finalizata.
Una dintre  aplicații va prelua informațiile din local server și va face și stocare pentru fisierele mari. După afișarea meniului, anumite acțiuni vor trimite info pe aplicația de telefon..iar aceasta prin confirmarea comenzii trimite info la cea de.a 3 a aplicație.  
Sunt deschis unei colaborări prin asociere sau plata pe loc cu solicitarea pe viitor a unor upgradeuri.

#2
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,238
  • Înscris: 24.02.2007

View Postpopic82, on 09 februarie 2016 - 21:47, said:

As avea nevoie de 3 aplicatii [...] fără api calluri.

Adica?

Edited by dani.user, 10 February 2016 - 14:49.


#3
softwarepro

softwarepro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 22.11.2015
Cred ca se refera sa nu folosesca internetul cand sunt utilizate, sa fie intr-o retea locala. (parare persoanala, rezultata din ce am citit, poate fi gresita).

Edited by softwarepro, 10 February 2016 - 14:51.


#4
popic82

popic82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 22.03.2007
Adica baza de date si api.urile nu am nevoie de ele. Se vor folosi pentru simulare cele ale autorul pana la faza de finizare. Sunt interesat de design, functionabilitatea intre pagination si flow. Nu.s in domeniu si Probabil nu ma fac inteles. Cine este interesat ii trimit pe privat desenele cu cele 3 aplicatii

#5
popic82

popic82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 22.03.2007
Tind sa cred ca e cam greu sa gasesc un developer java si ma orientez pentru phonegap. Am vazut ca se pot aduce ceva modificari la butoane si din phonegap.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate