Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Tutorial instalare rom stock Galaxy S5 SM-G900F

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
MadFrog

MadFrog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 14.12.2009
Salutari. Va cer si eu ajutorul in flashuirea telefonului meu Galaxy S5 G900F . Il am de la un prieten care l-a achizitionat de la Orange si are androidul branduit cu emblemele orange. Mentionez ca el l-a decodat si eu acum am o cartela de Telekom. Nu stiu cum a fost decodat, exista posibilitatea ca dupa flashuire sa se codeze la loc? Si mai am o problema..nu imi merge internetul 4g pe el. Am testat sim ul si pe alt telefon si merge si am fost si la telekom si mi s-a spus ca telefonul este de vina. Ma puteti ajuta cu tutorial pas cu pas sa il flashuiesc cu rom-ul original nebranduit?Multuemsc!

#2
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,041
  • Înscris: 26.04.2007
citeste asta........vezi ca iti poti strica telefonul ireparabil daca ceva nu merge.
http://androidromupd...ipop-stock-rom/

#3
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008

 MadFrog, on 12 octombrie 2015 - 14:16, said:

Nu stiu cum a fost decodat, exista posibilitatea ca dupa flashuire sa se codeze la loc?
Blocarea intr-o retea si flashuirea nu au nici o legatura.
Poti discuta si cu cei de pe topicul dedicat S5: http://forum.softped...900f-galaxy-s5/

#4
MadFrog

MadFrog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 14.12.2009

 tigerheart, on 12 octombrie 2015 - 14:34, said:

Blocarea intr-o retea si flashuirea nu au nici o legatura.
Poti discuta si cu cei de pe topicul dedicat S5: http://forum.softped...900f-galaxy-s5/

Am incercat dar nu m-a bagat nimeni in seama.

Edited by MadFrog, 12 October 2015 - 14:45.


#5
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
trimite-mi mie telefonul sa ti-l fac si apoi il trimit inapoi cu ramburs de 50 lei.... (manopera)

#6
MadFrog

MadFrog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 14.12.2009

 MooF2010, on 12 octombrie 2015 - 15:10, said:

trimite-mi mie telefonul sa ti-l fac si apoi il trimit inapoi cu ramburs de 50 lei.... (manopera)

Multumesc dar daca voiam service cautam si eu. Eu vrea sa invat sa il fac singur.

#7
valyvis10

valyvis10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,630
  • Înscris: 05.11.2005
Cauta pe xda

#8
MadFrog

MadFrog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 14.12.2009

 valyvis10, on 12 octombrie 2015 - 20:44, said:

Cauta pe xda

Caut dar ma uit ca curca in lemne pt ca mi-e frica sa nu gresesc ceva. Nu stiu EXCACT ce trebuie sa downloadez, mi-e frica sa nu descarc ceva gresit sa stric telefonul. Momentan am reusit sa il rootez cu Odin.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate